50-річний Ектор Хіменес-Браво знайшов м’яке містечко на своїй коханій: “Здається, потрібне весілля!”

Author name 30 Липня 2022 в 14:07

Поділитися статтею

Колумбійський мачо, шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво вже кілька разів інтригував своїх читачів фото із новою коханою. Ім’я дівчини шеф тримає в секреті, але ми знаємо, що пара зараз у вимушеній розлуці.

50-річний Ектор Хіменес-Браво став відомим в Україні після виходу кулінарного шоу “МастерШеф”. Колумбійського красеня захопили не лише традиції національного кулінарного мистецтва, а й наші чарівні дівчата. Ектор вважає себе українцем, він щасливий, що живе в Україні та свою майбутню дружину бачить лише українкою. Хоч за плечима кулінарного майстра вже не один десяток років, своє щастя йому так і не вдалось знайти.

Ектор Хіменс-Браво хоче одружитися з українкою
Ектор Хіменс-Браво хоче одружитися з українкою

Йому раз у раз приписують романи то з колишніми учасницями шоу, то із зірками шоу-бізнесу. Цієї зими читачі Ектора Хіменеса-Браво були збентежені появою загадкових фотографій на сторінці в соцмережах. Наш герой стоїть поруч із брюнеткою у ванній, обидва в халатах, а обличчя коханої Ектор приховав телефоном. Через деякий час шеф-кухар показує загадкові фото на фоні вікна з гарним краєвидом, а обличчя дівчини все ще приховано від цікавих очей. Нещодавно Ектор запостив миле фото, де ця парочка обіймається на ліжку, а поряд сидить їхній собака – просто сімейна ідилія.

Ектор Хіменес-Браво разом із коханою
Ектор Хіменес-Браво разом із коханою

Один із крайніх постів теж присвячений коханій. Ектор зізнається, що дуже сумує за своєю дівчиною і публікує фото, на якому він пригорнувся до грудей дівчини, вони стоять обнявшись. У підписі Ектор ділиться, що ніколи не почував себе так спокійно, як у обіймах цієї дівчини.

Я з тобою інший. Відчуття теплоти в стосунках завжди згладжує куті. Дивуюсь тому, який я спокійний поряд з тобою. Хочеться, щоб так було завжди, щоб ти завжди була поруч. Сумую.

Хто ж ця красуня, доки ніхто не знає, ім’я її не афішується. У коментарях публіка активно ділиться здогадками про особистість красуні, а також бажає парі всього найкращого, а деякі сумніваються в щирості почуттів дівчини.

  • Дуже мила дівчинка! Вона дуже молода. Я не вірю у кохання. Дай Боже, щоб це було кохання.
  • Дуже молода.
  • Весілля потрібне здається.

Ектор Хіменес-Браво, залишаючись у Києві, активно допомагає у боротьбі з окупантами, як може. Це благодійні обіди для віп-персон, кошти за які передаються ЗСУ, безкоштовні обіди для переселенців і військовослужбовців, різноманітні збори на необхідне для військових. Ми можемо тільки побажати Ектору швидше зустрітися зі своєю обраницею і нарешті знайти сімейне щастя.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею