Чоловік Алли Пугачової Галкін спілкується з дружиною на ви і ходить по її п’ятах: “А куди це ви без мене?”

Author name 30 Липня 2022 в 15:07

Поділитися статтею

Пара Галкін-Пугачова протягом довгих років турбує журналістів усіляких видань, вони раз у раз приписують їм небилиці, чи не щороку розлучають чи вигадують ще більш неймовірні речі.

Факт про те, що молодий і талановитий пародист Максим Галкін полюбив Примадонну, яка старша за нього на 27 років, не дає спокою злим язикам. Але ця сім’я розчулює кожного, хто хоч раз бачив їх разом. Більш гармонійних та підходящих стосунків важко згадати, особливо у шоу-бізнесі. Пара разом вже понад 20 років, десять із них вони офіційно одружені.

Алла Пугачова та Максим Галкін
Алла Пугачова та Максим Галкін

Вони виховують двійнят Лізу та Гаррі. Чоловік Пугачової заробляє гроші, а Алла віддає усю себе дітям. Що тільки не розповідають недоброзичливці про цей союз: то Галкін виявляється нетрадиційної орієнтацією, а зв’язок із Пугачовою потрібний щоб приховати це, то вони ніби підписали таємний договір з особливими умовами, то Максим Галкін живе з Аллою Пугачовою лише через гроші та славу… Ці та інші фантастичні версії пара з легкістю руки розвіює, адже лише подивившись кілька відео чи інтерв’ю, можна здивуватися їхнім теплим гармонійним стосункам.

Щаслива родина Галкіна та Пугачової
Щаслива родина Галкіна та Пугачової

Нині відомої сім’ї довелося виїхати з Росії, вони зняли великий будинок в Ізраїлі, де й мешкають. Максим часто ділиться з читачами цікавими та зворушливими роликами з їхнього життя, які неможливо дивитися без посмішки. Галкін раз у раз хвалиться своєю коханою, робить їй компліменти, дарує подарунки. Разом вони проводять багато часу, часто гуляють вулицею. Ліза та Гаррі розвинені не по роках, вони дружні, активні, допитливі діти. За словами Галкіна, Алла проводити більшу частину часу з дітьми, вона хоче встигнути їм дати максимум із того, що може.

Нещодавно у своєму Інстаграм Максим Галкін опублікував миле відео з сімейної прогулянки. Подружжя спілкується між собою ніжно і з гумором, чого у них, звичайно, не відібрати. А коментатори як завжди у захваті від цієї зіркової сім’ї:

  • Така гарна родина. Щастя Вам та Вашій родині, Максим.
  • Кльові ви.
  • Добрі батьки, чудові дітки. Удачі, здоров’я, добра вам.
  • Які ж ви класні. Максе, я думаю, що крім іншого ви з Аллою явно на одній гуморній хвилі! Ось із почуттям гумору склалися ваші полюси.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею