Колишня дружина Потапа Ірина Горова поділилася помилками, про які шкодує: допоможе у шлюбі Насті Каменських

Author name 4 August 2022 в 11:08

Поделитесь этой статьей

Колишня дружина відомого виконавця Потапа дуже відома особа в українському шоу-бізнесі. Ірина Горова – успішна бізнес-леді, продюсер, співвласник продюсерського центру Mozgi Entertainment.

Навіть такі успішні жінки, як Ірина Горова, роблять помилки у веденні бізнесу.

Нещодавно колишня дружина Потапа зізналася, що таких помилок вона багато зробила. Жінка поділилася своїм досвідом із підписниками в Інстаграм і застерегла їх не наступати на ті самі граблі.

За словами Ірини Горової, її бізнес завжди був успішним, вона плекала його як дитину і навіть подумати не могла, що настане момент, коли він буде під загрозою закриття. Жінка зізналася, що через війну вона могла втратити свій бізнес, але вона вчасно усвідомила допущені помилки. Горова аналізувала свою роботу протягом 5 місяців і знайшла для себе відповіді на багато питань.

Ірина виділила 5 основних помилок, яких вона припустилася:

  • жити та будувати бізнес на основі минулого, не плануючи майбутнього;
  • тотальна розгубленість та відсутність плану;
  • відсутність конкретних цілей;
  • сконцентрованість у тому, що втратила, не на тому, що залишилося;
  • спроби утримати те, що не працює і те, що час “відрізати”.

View this post on Instagram

A post shared by Gorovaya Irina (@gorovaya_irina)

Нагадаємо, Ірина Горова – колишня дружина відомого виконавця Потапа. У шлюбі вони прожили 15 років, є син Андрій. До шлюбу з Потапом Ірина будувала кар’єру в банківській сфері, але будучи одруженою з артистом, Горова спробувала себе в шоу-бізнесі. Ірина Горова разом із Потапом заснували продюсерський центр Mozgi Entertainment. Спільний бізнес подружжя не розділили навіть після розлучення і працюють разом досі. Горова та Потап продюсують багатьох артистів, серед яких Дорофєєва, Мішель Андраде, гурт MOZGI та інші.

Як виглядає перша дружина Потапа

Ірина та Потап розлучилися у 2014 році. Причиною розбрату в сім’ї стала інша жінка, а саме співачка Настя Каменських, яка через деякий час стала другою дружиною Потапа.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей