Ось так повернулася до України: Тоня Матвієнко застала зненацька Арсена Мірзояна та маму Ніну Митрофанівну

Author name 6 August 2022 в 08:08

Поделитесь этой статьей

Мільйонам українських сімей довелося розлучитися на деякий час у зв’язку з воєнними діями в Україні. Сім’ї відомих та популярних українців не є винятком, але вони починають повертатися у рідні стіни.

Нещодавно ми розповідали, як співачка Антоніна Матвієнко купалася у прохолодній воді протоки Ла-Манш разом із молодшою донькою. Онука народної артистки Ніни Матвієнко, теж Ніна, майже півроку не бачилася з бабусею, хіба що проїздом у Німеччині. Антоніна разом із дочкою спочатку відвідала Португалію. Там вона жила якийсь час, виступала на концертах та збирала кошти для української армії, виступаючи на концертах.

Знаменита родина Ніни Митрофанівни Матвієнко
Знаменита родина Ніни Митрофанівни Матвієнко

У травні вона побувала у Німеччині, де на той час жила знаменита мама співачки зі старшою дочкою. Там Тоня ненадовго зустрілася з чоловіком, музикантом Арсеном Мірзояном. До речі, він у Європі був не просто так, з початку війни він волонтерить, допомагаючи армії з автомобілями. Разом із друзями вони перегнали вже кілька таких автомобілів швидких допомог, які після капремонту йдуть на передову. Пізніше доля закинула співачку до Великобританії. Мабуть, не витримавши розлуки з коханими та рідними, Тоня Матвієнко все ж таки вирішила приїхати в Україну, незважаючи на можливу небезпеку. За словами співачки, її чоловік знав, що вони з дочкою мають приїхати, але те, що вона прийшла прямо на концерт, вийшла на сцену до нього та поцілувала, цього він не міг знати. На його думку, Тоня мала приїхати ввечері. Під відео в Інстаграм одне коротке слово: “Приїхали”.

  • Дуже рада за Вас, Тоню
  • З поверненням додому !!! Так тремтливо
    неймовірно!
  • Любов у кожному дотику, у кожному слові…

Зустріч з мамою, народною артисткою України Ніною Матвієнко зворушила читачів до сліз. Ніна Митрофанівна ніяк не очікувала побачити улюблену дочку та онуку зараз удома, вона навіть не намагалася приховати емоцій, обіймала та цілувала дівчаток, не могла повірити своїм очам. Під відео дуже багато коментарів і від простих слухачів, і від популярностей: Ольга Сумська, Оля Цибульська, Анатолій Анатоліч залишили свої враження від зворушливого відео.

  • Божечки, Тоню, плачу разом з вами!
  • Це можна дивитися вічно! Зустріч Улюблених дівчаток!
  • Говоріть багато мама, що ви їх любите цілуйте, даруйте квіти, я згадую свою маму і тата, батьки люблять увагу і коли їх цінувати, дуже трошки.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей