Тіна Кароль купила квартиру сім’ї 9-річного хлопчика з Маріуполя, який вів щоденник під обстрілами

Author name 12 Серпня 2022 в 12:08

Поділитися статтею

Відома українська співачка Тіна Кароль подарувала сім’ї з Маріуполя, яка дивом залишилася живою, квартиру у містечку Бурштин Івано-Франківської області.

Історію 9-річного Єгора з Маріуполя обговорювала вся країна. Хлопчик писав щоденник жахів війни, сидячи у підвалі у своєму рідному місті Маріуполь, яке так нещадно обстрілювало ворог.

Хлопчик через війну втратив бабусю, двох собак та своє рідне місто, а сам 9-річний Єгор був тяжко поранений після того, як російські окупанти відкрили вогонь по ньому, його мамі, дідусеві та сестрі.

Щоденник Єгора облетів Мережу ще до того, як сам хлопчик із сім’єю вибрався з Маріуполя. Записи жахів війни оприлюднив двоюрідний дідусь хлопчика, якому вдалося вибратися з окупованого міста першому.

Тіна Кароль купила квартиру сім'ї 9-річного хлопчика з Маріуполя, який вів щоденник під обстрілами
Тіна Кароль купила квартиру сім’ї 9-річного хлопчика з Маріуполя, який вів щоденник під обстрілами

Сам Єгор із сім’єю виїхали з Маріуполя за місяць після цього. Наразі 9-річний хлопчик із сестрою та мамою проживає у Києві у квартирі, яку їм на якийсь час дали небайдужі громадяни.

Однак нещодавно у родині, яка на собі зазнала жаху війни, трапилося справжнє диво — їм подарувала квартиру відома українська співачка Тіна Кароль, повідомляє ТСН .

Тіна Кароль дізналася про цю родину завдяки щоденнику війни, який вів 9-річний Єгор. Співачка побачила записки в Мережі, і вони настільки її зачепили, що вона навіть зачитувала їх на своїх концертах за кордоном, щоб донести правду про війну в Україні.

Артистка перейнялася історією хлопчика і, коли дізналася, що його сім’я залишилася без даху над головою, вона вирішила подарувати їм квартиру.

Мама Єгора дала інтерв’ю та розповіла, як вона отримала такий подарунок від української зірки. За словами жінки, одного дня їй зателефонував менеджер Тіни Кароль і повідомив, що артистка хоче подарувати їм житло. Для мами Єгора така новина стала справжнім шоком, на яке вона точно не очікувала. Пізніше Кароль та родина з Маріуполя визначилися з регіоном, де купуватимуть квартиру та вирішили зупинитися на невеликому містечку Буршит, що на Івано-Франківщині.

Тіна Кароль подбала і повністю облаштувала квартиру для переселенців меблями та всім необхідним, щоб маленький Єгор почував себе комфортно.

Родина з Маріуполя вже готується до переїзду в їхнє нове житло і шалено вдячні українській співачці за таку допомогу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею