Відомі та самотні: зіркові матері-одиначки Тіна Кароль, Ксенія Мішина, Лідія Таран

Author name 21 Серпня 2022 в 10:08

Поділитися статтею

Сімейне життя складається по-різному, часто трапляється так, що сім’я стає неповною. Причини можуть бути різні, але незмінне одне — мамина любов. Серед відомих особистостей також чимало жінок, які виховують дітей наодинці, при цьому непогано справляються.

Тіна Кароль

Українська співачка досягла успіху у творчій кар’єрі, але в особистому житті не все так райдужно. Після смерті коханого чоловіка Тіни Євгена Огіра у 2013 році, співачка одна виховує сина Веніаміна. Тренеру “Голосу країни” неодноразово приписували романи з різними чоловіками. Тема можливих стосунків Тіни та молдавського співака Дана Балана кілька років не залишає інфопростір. А нещодавно у мережі поповзли чутки про те, що Тіна Кароль закрутила роман із одіозним українським олігархом Ігорем Коломойським. Звичайно, ніхто зі сторін жодного разу не коментував таку інформацію.

Тіна Кароль із сином від покійного Євгена Огіра
Тіна Кароль із сином від покійного Євгена Огіра

Ксенія Мішина

Талановита актриса Ксенія мішина стала популярною після участі у шоу “Холостячка”, у боротьбі за серце красуні переміг Олександр Еллерт. До речі, їхні стосунки не тривали надто довго. Пара часто сварилася і сама актриса називає ці стосунки токсичними. Ксенія Мішина одна виховує десятирічного сина Платона. Батько хлопця виявив бажання спілкуватися із сином лише цього літа. Мішина не перешкоджає їхньому спілкуванню, хоч і досі тримає образу батька Платона. Нещодавно Ксенія поділилася, що якби був гідний претендент на місце її чоловіка, вона б усиновила дитину з дитбудинку.

Батько Платона покинув Ксенію Мішину вагітною
Батько Платона покинув Ксенію Мішину вагітною

Лідія Таран

Відома телеведуча ніколи не була у шлюбі. Звичайно, її талант та краса привертали увагу протилежної статі. Ведуча одна виховує доньку Василину, якій у жовтні буде 15 років. Батько дівчинки – Андрій Доманський. Любовні стосунки зав’язалися стрімко і так само різко закінчилися. Лідія Таран дуже переживала особисту травму, пов’язану з розставанням з коханою людиною. За її словами, Андрій обірвав стосунки однією розмовою, Лідія навіть не підозрювала, що, можливо, щось не так. Наразі про особисте життя улюбленої телеведучої ТСН нічого не відомо.

Дочка Лідії Таран схожа на отця Андрія Доманського
Дочка Лідії Таран схожа на батька, Андрія Доманського

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею