Красивий батальйон: Українські красуні, які допомагають військовим – Нікітюк, Астаф’єва, Огнєвіч та інші

Author name 25 Серпня 2022 в 18:08

Поділитися статтею

24 лютого 2022 року в Україні розпочалася повномасштабна війна з росією, яку підло розв’язала країна-сусід. Українські зірки не залишилися осторонь і допомагають військовим чим можуть.

Війна в Україні показала хто є хто. Багато зірок-чоловіків змінили мікрофон на автомат, смокінги на камуфляж і пішли захищати рідну країну. Є також такі, хто виїхав за кордон і не поспішає повертатися. Чоловік Насті Каменських Потап разом із співачкою незадовго до російського вторгнення виїхав до Іспанії і досі перебуває там, хоча навіть його знаменита дружина вже повернулася додому. Сергій Бабкін як багатодітний батько перебрався до Німеччини, за чутками, там же знаходиться Олег Винник. Натомість багато українських красунь проявили свою максимальну хоробрість і почали допомагати нашим захисникам.

Даша Астаф’єва

З перших днів війни Даша Астаф’єва посилено допомагає воїнам ЗСУ. Разом з іншими волонтерами вона працювала на кухні та чистила картоплю мішками, щоб нагодувати захисників. Також вона допомагає притулкам для тварин, людям похилого віку.

Даша Астаф'єва чистить картоплю для військових
Даша Астаф’єва чистить картоплю для військових

Леся Нікітюк

Телеведуча Леся Нікітюк у своїй рідній Хмельницькій області створила притулок для людей, які змушені були залишити будинки та виїхати у безпечніші регіони країни. Зірка Нового каналу впевнена, що зараз допомагати – обов’язок кожного. Незважаючи на те, що Леся сильно втомлюється, вона знаходить натхнення у радості дітей, посмішках людей та вірі у обов’язкову перемогу.

Леся Нікітюк створила притулок для переселенців
Леся Нікітюк створила притулок для переселенців

Злата Огнєвіч

Екс-холостячка Злата Огнєвіч регулярно привертає увагу у своєму блозі Інстаграм до полонених українських військових, дає багато благодійних концертів за кордоном, на яких збирає гроші для ЗСУ, а також виступає у військових частинах разом з іншими артистами, щоб підняти бойовий дух наших захисниць та захисників.

Злата Огневич дає благодійні концерти
Злата Огнєвіч дає благодійні концерти

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею