Тіна Кароль покинула Україну: стало відомо, до якої країни поїхала 37-річна співачка, навіщо і як надовго

Author name 31 August 2022 в 10:08

Поділитися статтею

Популярна українська співачка Тіна Кароль залишила Україну невдовзі після свого повернення додому. Стало відомо, до якої країни й навіщо поїхала артистка.

Після того, як росія розв’язала повномасштабну війну проти українського народу, Тіна Кароль поїхала до Польщі. Там вона займалася громадською діяльністю, організовувала мітинги, влаштовувала благодійні концерти на підтримку України, об’їздила безліч країн світу з доброю місією привернути якнайбільше уваги та допомоги для Батьківщини у боротьбі за свою незалежність та свободу.

Наприкінці літа Тіна Кароль повернулася додому та встигла взяти участь у концерті до Дня Незалежності України, а також неодноразово виступала для наших захисників, піднімаючи їхній бойовий дух своїми піснями, що надихають.

Тіна Кароль покинула Україну
Тіна Кароль покинула Україну

Артистка також порадувала шанувальників атмосферною фотосесією у центрі столиці, на якій здивувала всіх своєю стрункою фігурою. Багато хто відзначив, як вона помітно схудла, що ймовірно пов’язано зі стресом, який Тіна переживає так само як і мільйони українців з війною в серцях.

Надовго у Києві Тіна Кароль не затрималася. Вже зараз вона повідомила, що відлетіла до Токіо. Там співачка презентує свій новий міні-альбом “Лелека” і візьме участь у модному показі з метою зібрати якомога більше допомоги для рідної країни.

Тіна Кароль покинула Україну
Тіна Кароль покинула Україну

Як розповідала зірка, цей міні-альбом для неї цілком новий досвід, таку Тіну Кароль публіка ще не чула. Вона вперше спробувала для себе етнічні мотиви та впевнена, що така музична Україна звучатиме на весь світ.

Нагадаємо, окрім Тіни у благодійних концертах у багатьох країнах Європи і не лише беруть участь Настя Каменських, Злата Огнєвіч, Джамала, Alyosha, Монатік, Сергій Бабкін, Надя Дорофєєва, Володимир Дантес та інші зірки української естради.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею