“Я не домашній алкоголік”: Михайло Єфремов відверто заговорив про свою залежність

Author name 12 Травня 2020 в 16:05

Поділитися статтею

Михайло Єфремов
Михайло Єфремов

Під час карантину актор Михайло Єфремов вирішив почати боротися зі своєю пристрастю до алкоголю.

56-річний актор відомий не тільки своїм яскравим талантом і активною громадянською позицією, а й любов’ю до міцних напоїв.

Останнім часом навіть в кіно його запрошують, в основному, на ролі персонажів, які неабияк люблять випити і дуже далекі від здорового способу життя. У ЗМІ люблять жартувати, що на роботі Єфремову тепер навіть грати не потрібно, він просто знаходиться у звичному для себе образі любителя “біленької”.

Сам же Михайло ніколи не заперечував своєї пристрасті до випивки і до  хорошого алкоголю, він навіть жартівливо називав себе “життєрадісним п’яницею”.

Михаил Ефремов в фильме "На Париж"
Михайло Єфремов у фільмі “На Париж”

Але в карантинному режимі артист нарешті вирішив почати боротьбу зі своєю залежністю.

За словами Єфремова, до такого рішення його підштовхнула відповідальність за сім’ю. У відвертому інтерв’ю видавництву “Комерсант” він розповів, що абсолютно не вважає себе домашнім алкоголіком. Він любив перекинути чарку в пабах і барах, але не за столом у рідній кухні.

У період, коли всі громадські заклади закриті на карантин, Михайло абсолютно втратив мотивацію пити. Раніше він це робив після репетицій і вистав, щоб розслабитися після емоційного виснаження під час роботи. Додому він приходив, коли сім’я вже спала.

Зараз же поруч з дружиною і трьома дітьми хочеться бути тверезим і насолоджуватися часом з ними. Актор перебуває у п’ятому шлюбі і виховує двох дочок 15 і 13 років, а також 10-річного сина.

Михаил Ефремов с детьми
Михаил Ефремов с детьми

Нагадаємо, що за кілька тижнів до карантину Єфремов потрапив в п’яний скандал — його не пустили на борт літака Санкт-Петербург-Рига через нетверезий стан.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею