Подружжя Alyosha і Тарас Тополя розповіли Каті Осадчій хто у них очікується: хлопчик чи дівчинка

Author name 31 May 2020 в 18:05

Поділитися статтею

Подружжя Alyosha, Тарас Тополя і їх діти
Подружжя Alyosha, Тарас Тополя і їх діти

Подружжя зробило це оригінальним способом – наповнили рожевим конфетті повітряна куля і лопнули його коли він піднявся в повітря

Співачкою Alyosha і солістом гурту “Антитіла” Тарасом Тополею було дано інтерв’ю Каті Осадчій. Вони розповіли як думають назвати свою майбутню дитину.

Про їх сімейні таємниці поділилася Катя Осадча.

Alyosha і Тарас Тополя
Alyosha і Тарас Тополя

У подружжя, які одружені з 2013 року є два сина. Звати їх Роман і Марк. Чоловік і дружина довго приховували вагітність від публіки. І ось недавно співачка повідомила, що вона втретє вагітна.

Вони нікому не говорили про майбутню дитину і хто у них буде хлопчик чи дівчинка. Каті Осадчій вони зізналися, що очікується народження дівчинки. Подружжя зробило це оригінальним способом – наповнили рожевим конфетті повітряна куля і лопнули його коли він піднявся в повітря.

 ""

 ""

Олена (Alyosha) сперечається з чоловіком про ім’я дочки і не можуть знайти консенсус.

Вони не можуть зупинитися на іменах Алла або Марія. Справа в тому, що чоловік і жінка хочуть, щоб букви в імені дочки поєднувалися і іменами їх синів.

 ""

Чоловік Олени Тарас жартома каже, що є ще пропозиція назвати дочку виходячи з поточної обстановки в світі стосується пандемії. Є варіанти назвати “Ковідія” або “карантин”. Це звичайно жарт!

Олена каже, що через карантин не має можливості відвідати лікарню. Як вона констатує, докторами не приймаються вагітні. Їх стан оцінюється по телефону.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею