Тіна Кароль, Костянтин Хабенський та інші знаменитості, які дуже рано поховали коханих

Author name 21 Червня 2020 в 20:06

Поділитися статтею

Костянтин Хабенський, Тіна Кароль
Костянтин Хабенський, Тіна Кароль

На жаль, іноді життя розлучає людей з їхніми коханими найжорстокішим способом. Тіна Кароль, Костянтин Хабенський — ці знаменитості змогли пережити смерть близьких людей і знайти в собі сили жити далі.

Костянтин Хабенський

Константин Хабенский и Анастасия Смирнова
Костянтин Хабенський і Анастасія Смирнова

Актор Костянтин Хабенський дуже болісно переживав смерть першої дружини. У 2000 році він зіграв яскраве весілля з журналісткою Анастасією Смирновою, між ними витала справжня любов і пристрасть.

У вересні 2007-го у Костянтина і Анастасії народився син Іван. Перші погіршення в самопочутті жінка почала відчувати під час вагітності, але медики все списували на її “цікаве положення”. Але після народження малюка, медики поставили Анастасії страшний діагноз — пухлина головного мозку.

Хабенський намагався врятувати кохану усіма можливими шляхами — вона проходила лікування в одній з американських клінік. Як пізніше зізнався актор, він навіть звертався до різних знахарів, що вважає своєю величезною помилкою.

Анастасія померла 1 грудня 2008 року — їхньому синові Вані був всього рік. Вступити в перші серйозні стосунки після втрати коханої Хабенський зміг лише через п’ять років. Тоді він одружився вдруге.

Дмитро Шепелєв

Дмитрий Шепелев и Жанна Фриске
Дмитро Шепелєв і Жанна Фріске

Телеведучого Дмитра Шепелєва та співачку Жанну Фріске називали однією з найкрасивіших пар в російському шоу-бізнесі. І з цим фактом було дуже складно посперечатися. Вони дійсно світилися від щастя і любові, чим захоплювали мільйони шанувальників.

На жаль, цим відносинам не судилося тривати довго. Вони прозустрічалися трохи більше чотирьох років. За цей час у них встиг народитися син Платон. Саме під час вагітності артистка дізналася, що у неї пухлина головного мозку.

Фріске не стало в 2015 році, коли їхньому синові було всього два. Зараз Платон живе разом з татом і його новою коханою, архітектором Катериною Тулуповою. З дівчиною телеведучий познайомився через два роки після смерті Жанни.

Тіна Кароль

Тина Кароль и Евгений Огир
Тіна Кароль та Євген Огір

За історією кохання цієї пари спостерігали мільйони. У 2008 році українська співачка Тіна Кароль вийшла заміж за свого продюсера Євгенія Огіра. Їхнє весілля пройшло, як казка, на Мальдівах, а на вінчання в Києві були запрошені найвідоміші особистості вітчизняного шоу-бізнесу.

Тандем Кароль і Огіра подарував слухачам видатні хіти Тіни “Више облаков”, “Ноченька” і багато інших. У 2008-му у подружжя народився син Веніамін.

Незабаром Євген дізнався, що хворий на рак шлунка. Тривала боротьба не дала свого результату і в 2013 році Огір пішов з життя.

Його дружина дуже болісно переживала всі події. Вона присвятила коханому свій п’ятий студійний альбом, який назвала “Помню”. Через сім років Кароль не розкривала ніяких подробиць про нові романи, хоча багато шанувальників в 2020-му почали підозрювати, що вона зустрічається зі співаком Даном Баланом.

Юрій Шевчук

Юрий Шевчук и Эльмира Бикбова
Юрій Шевчук і Ельміра Бікбова

Лідер групи “ДДТ” зміг розкрити всю свою внутрішню біль від пережитого лише через багато років після смерті першої дружини.

Її звали Ельміра Бікбова, вони познайомилися, коли дівчині було всього 17 років. Через три роки у пари народився син Петро. А ще через деякий час щасливі закохані почули страшний діагноз — у Ельміри була пухлина головного мозку. Дівчина померла в 1992 році у віці 24 років.

Шевчук зізнався, що до божевілля любив Ельміру. Він присвятив їй альбом “Актриса весны”, а також пісні “Вороны”, “Беда”, “Когда ты была здесь”. Нові відносини музикант зміг завести через кілька років, в кінці 90-х. У нього був роман з актрисою Мар’яною Полтевою, яка народила йому сина Федора.

Борис Невзоров

Борис Невзоров и Анастасия Иванова
Борис Невзоров та Анастасія Іванова

Анастасія Іванова була другою дружиною актора Бориса Невзорова. Пара познайомилася на зйомках фільму “Не можу сказати “прощай””. Вони до божевілля були закохані одне в одного, незабаром у них народилася дочка Поліна.

Але все змінилося в 1993 році. Тоді актор знайшов дружину убитою у власному домі. На момент смерті Анастасії було всього 34 роки.

Встановити особу злочинця вдалося через багато років. Ним виявився близький сім’ї, деякий Сергій Пересвітов. Після злочину він забрав з будинку Невзорова відеомагнітофон і кілька кілець.

Однак за ґрати Сергій так і не потрапив — він був убитий 13-річним сином своєї співмешканки, який захищав маму від побоїв злочинця.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею