(Відео) Зірка серіалу “Свати” Федір Добронравов виконав зворушливу пісню разом зі знаменитим сином

Author name 23 Червня 2020 в 23:06

Поділитися статтею

Федір Добронравов і Віктор Добронравов
Федір Добронравов і Віктор Добронравов

Федір Добронравов обожнює співати під гітару разом зі своїм старшим сином Віктором.

Актор Федір Добронравов кілька разів на відвертих інтерв’ю зізнавався, що через карантин він залишився без роботи — він служить у декількох театрах, які через режим карантину були тимчасово закриті. З цієї ж причини відмінилися зйомки сьомого сезону “Сватів”.

Але все ж талановита людина не може не ділиться частиною своєї творчості з глядачами та шанувальниками. На щастя, артист все ще може підтримувати зв’язок і комунікувати зі своїми фанатами за допомогою соціальних мереж — чим Добронравов, з радістю, користується.

Разом зі своїм старшим сином Віктором, який пішов по стопах батька і теж вирішив підкорювати акторську сферу, Федір захопився виконанням пісень.

До слова, Віктор не тільки знімається в кіно і грає в театрі, а й є лідером групи “Ковер-Квартет”, яка гастролює по Росії. Актор є фронтменом колективу.

У своєму особистому блозі Федір Добронравов поділився відео, на якому він і Віктор виконують пісню Анни Герман “Город влюбленных людей”. Це лірична композиція про взаємини людей, про доброту один до одного і любов.

Ліричне і зворушливе виконання батька і сина викликало справжній захват у їхніх шанувальників, тому такий сімейний дует отримав безліч коментарів з компліментами:

  • “Який молодий теплий голос! Як же з вами добре”;
  • “Спасибі вам за світлу душу! Дуже підняли настрій”;
  • “Дуже приємно слухати ваші пісні, музику, і думаю, головне наявність глибоко сенсу і відсутність фальші, все щиро і від душі. Дякую Вам”, — написали користувачі мережі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею