(ВІДЕО) Нова ганьба Волочкової: п’яна балерина в непристойному наряді покрутила хулахуп

Author name 7 July 2020 в 23:07

Поделитесь этой статьей

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

Анастасія Волочкова у своєму особистому блозі розмістила відео, на якому вона в ультра-коротких шортах крутить хулахуп.

44-річна Анастасія Волочкова вже давно не асоціюється у любителів балету або хореографії з цим видом мистецтва. Популярна колись прима Великого театру і одна з найуспішніших російських балерин сучасності в один момент перетворилася з об’єкта для наслідування в об’єкт для глузувань.

Сьогодні Волочкову не запрошують на велику сцену, її дочка живе окремо від мами з батьком Ігорем Вдовіним. Головна “робота” балерини зараз — її соціальні мережі, які вона веде активно і регулярно.

У своїх відео і фотографіях Анастасія натякає, що у неї є коханий чоловік, який задаровує її пишними букетами і приємними подарунками, проте ні імені, ні особи коханого чоловіка танцівниця не розсекречує.

Зате Волочкова із задоволенням ділиться сумнівним контентом, який публікує буквально щодня. Наприклад, про її дивні купальники, які виділяють усі пікантні місця, вже ходять легенди. До того ж, балерина любить в таких “нарядах” сідати на шпагат практично скрізь — удома, на пляжі, на яхті, на вулиці.

Фото с Instagram Анастасии Волочковой
Фото з Instagram Анастасії Волочкової

Багато коментаторів підозрюють, що Анастасія не байдужа до алкоголю. Такі висновки вони зробили, виходячи з зовнішнього вигляду танцівниці — її обличчя виглядає почервонілим і опухлим — і з заяв телеведучої і колишньої подруги Волочкової Дани Борисової, яка заявила, що Волочкова відмовляється приймати свою залежність.

Хоча і самі відео та фото балерини часто шокують її підписників. У своєму новому ролику, вона вирішила покрутити у дворі будинку хулахуп в ультракоротких шортах. Багато пабліків поширили це відео в мережі Instagram.

Коментатори дійшли висновку, що Анастасія знову виглядає дивно і незграбно. Варто відзначити, що балерина під своїми публікаціями прибрала можливість залишати коментарі, щоб знизити рівень негативу по відношенню до неї з боку громадськості.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей