Хто з “Не родись красивою” працює в стрипклубі? Відверта правда про зірку

Author name 10 Липня 2020 в 18:07

Поділитися статтею

Віка з Не родись красивою була стриптизеркою
Віка з Не родись красивою була стриптизеркою

Серіал “Не родись красивою” – справжнє надбання вітчизняного кінематографа, адже став популярним, і знайшов свого глядача серед різних вікових груп.

Актори, раніше невідомі в межах країни, знайшли своїх кумирів, славу, визнання. Багато з них стали легендарними, однак мало хто знає як склалося їхнє життя після зйомок, і що було до. Одна з героїнь – Юлія Такшина, яка зіграла роль секретарки Вікі, розповіла, як працювала в стрипклубі.

На честь 40-річчя пропонуємо згадати цікаві подробиці з життя актриси

Віка з Не родись красивою була стриптизеркою
Віка з Не родись красивою була стриптизеркою

Свою кар’єру на ТБ Юля почала ще в юності, коли потрапила на місцевий канал, і зробила кілька сюжетів в якості журналіста. Наступна мрія дівчини – вступити в МДУ і закінчити його. Поступити вийшло, а закінчити – немає. Провчившись півтора року, Такшина зрозуміла, що це не її. На той час вона вже була артисткою балету Газманова, тому вибір був очевидний – сцена покликала, Юля покинула навчання і пішла.

Після закінчення гастролей потрібно було рухатися далі, шукати роботу, і ось підвернулася відмінна можливість – попрацювати моделлю у самого Звєрєва. Після цього і прийшла легендарна роль, яка прославила Юлю, вірніше тоді вже Віку на всю країну – образ секретарки Віки Клочкової в серіалі “Не родись красивою”. Дівчина так боялася застрягти в цьому образі, що відразу ж почала брати в роботу інші ролі. Потім її побачили вже в інших амплуа в картинах “Колишня”, “Парі на любов” і “Партизани”.

Однак зйомки “Не родись красивою ” стали доленосними не тільки тому що дали їй неабиякий успіх, а й тому що там вона знайшла свою любов – Григорія Антипенко. У 2007 році у них народився спільна дитина – син Ваня, а в 2009 сім’я поповнилася сином Федором. Однак шлюбу не судилося бути довгим, і через 6 років пара оголосила про розлучення.

Тоді у Юлі почалися непрості часи – їй стали нагадувати про те, що в більш молодому віці вона танцювала, і на обкладинки чоловічих журналів не раз потрапляли її пікантні фото на жердині.

Як запевняє Такшина – пілон і танці в клубі в минулому.

Зараз вона продовжує будувати успішну кар’єру зі своїми дітьми і мріє про весілля. Однак обранця поки або немає, або його активно приховують.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею