Суддя “Танців з зірками” побив дружину і адвоката через поділ майна: всі троє в лікарні

Author name 10 July 2020 в 23:07

Поділитися статтею

Максим Кожевников і Анастасія Григор'єва
Максим Кожевников і Анастасія Григор’єва

Зразковий сім’янин Максим Кожевников потрапив в центр скандалу – побив свою дружину і правозахисника. Тепер йому світить кримінальне покарання.

Максим Кожевников відомий не тільки як багаторазовий чемпіон світових змагань з танців, а й як член журі в російській версії шоу “Танці з зірками”. Стало відомо, що він накинувся і жорстоко побив свою дружину Анастасію Кожевникову і її адвоката. За попередньою версією, причиною такого звірячого вчинку став розділ майна при шлюборозлучному процесі.

Всі троє тепер в лікарні

Максим Кожевников і Анастасія Григор'єва
Максим Кожевников і Анастасія Григор’єва

Як повідомляють кореспонденти і інсайдерські джерела телеграм-каналу Mash, Анастасія разом зі своїм адвокатом прийшли додому до Максима для врегулювання питань щодо розмежування майна.

Поки немає інформації про те, що стало причиною сварки і побоїв, проте вже відомо – Максиму однозначно доведеться нести за це відповідальність, можливо він навіть сяде в тюрму. Фанати припускають, що Кожевников просто не зміг стримати гнів через сильний стрес.

Додамо, що для танцюриста це вже друге розлучення. Його перша дружина Юля 20 років тому полетіла в Америку, і вони тихо розійшлися. А ось друга дружина Настя подарувала Кожевникову дитину, і вони давно були разом. Преса і шанувальники поки не знають що саме сподвигло пару розійтися. Однак після цього інциденту є ймовірність того, що Максим регулярно бив Настю.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею