Харламов представив нову пасію: проміняв Асмус на гігантський бюст

Author name 18 Липня 2020 в 08:07

Поділитися статтею

Харламов поділився фото нової дівчини
Харламов поділився фото нової дівчини

Не встигли фанати отямитися від розлучення Харламова і Асмус, як Гарік тут же взяв роль завидного холостяка, і став шукати собі коханку.

Засоби масової інформації і блогери так пильно стежили за Харламовим, що навіть вистежили його вночі поруч з нічним клубом. Гарік вирішив не ховатися, адже “від вас все одно нічого не приховаєш “, і в іронічній формі поділився з прихильниками фото своєї “коханої “.

Знайомтеся … Моя нова пасія, Гіга Бюстовна Грудініна!

У своєму Інстаграм-блозі Гарік Харламов опублікував скріншот новини, де мова йде про нову дівчину гумориста з “гігантської грудьми”. Чутки ходили про те, що комік зустрічається з відомою жінкою з досить немаленьким декольте. Сам Гарік прокоментував ці чутки так: «Гаразд … Розкрили … Що вже там … Знайомтеся … Моя нова пасія, Гіга Бюстовна Грудініна!».

І опублікував відповідне фото.

Харламов поділився фото нової дівчини
Харламов поділився фото нової дівчини

Відзначимо, що йому приписують роман з Яною Кошкіною, проте поки ця інформація не підтверджена. Днями журналісти повідомили, що гуморист і тепер уже холостяк Харламов влаштував вечірку з нагоди закінчення зйомок одного з проектів в караоке-клубі на вулиці Новий Арбат в центрі Москви. Там він сказав, що буде “відзначати розлучення “, і провів в клубі близько 10 годин.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею