(Відео) Актриса Олена Яковлєва пережила клінічну смерть. Експерименти її сина із зовнішністю

Author name 26 July 2020 в 10:07

Поділитися статтею

Олена Яковлєва
Олена Яковлєва

З самого раннього віку дівчинка мріяла стати актрисою.

Всім відома прекрасна актриса Олені Яковлєва. Вона полюбилася глядачам по багатьом фільмам. Всі її ролі випромінюють доброту і вчать любити і співчувати. Народилася Олені в м. Новоград-Волинському Житомирської області. Батько її військовий, мама працювала в НДІ. Прабабуся її була кріпак актрисою і сама Олена Яковлєва думає, що інтерес до акторства у неї в генах.

З самого раннього віку дівчинка мріяла стати актрисою.

Сама актриса двічі одружена. Другого чоловіка вона дуже любить, і їй навіть довелося піти від першого чоловіка через цю любов. Зараз вони з другим чоловіком актором Валерієм Шальних живуть уже понад тридцять років. Вона щаслива в шлюбі.

 ""

Актрисі довелося пережити клінічну смерть. Їй на сцені стало погано, але вона дограла роль і тільки після цього приїхала швидка допомога. У неї діагностували виразку. Під час операції – її організм не прийняв ліки, які їй ввели. Серце зупинилося. Настала клінічна смерть. Як згадує актриса вона бачила панель зі світлом. Однак вона вважає ці бачення – самонавіюванням.

Її син захоплюється татуюванням і буквально все тіло його вкрите тату. Щоб підтримати сина вони з чоловіком вирішили і собі зробити невеликі татуювання.

Як жила Олена Яковлєва весь цей час – можна дізнатися, подивившись це відео:

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею