Зірки, які перемогли коронавірус: Олена Зеленська, Стас Михайлов, Том Хенкс та інші

Author name 27 July 2020 в 08:07

Поделитесь этой статьей

Зірки, які перемогли коронавірус
Зірки, які перемогли коронавірус

Спалах COVID19 в Ухані переросла в пандемію і сьогодні більше 180 країн борються з цією страшною хворобою.

За останньою інформацією, отриманою з Університету Джона Хопкінса, заражених людей в світі вже більше 14 мільйонів. Багатьом вдалося подолати цей небезпечний недуг, серед них є відомі і публічні люди, які отримали позитивний результат тесту на коронавірус і перемогли хворобу. Про них і піде мова.

Син королеви і дружина президента: коронавірус не оминув навіть найвпливовіших

В кінці березня 2020 року в віці 71 рік заразився COVID19 син королеви Єлизавети принц Уельський. Після самоізоляції в шотландському маєтку Балморал спадкоємець британського престолу в легкій формі переніс хворобу і зараз почуває себе добре.

принц Уельський
Принц Уельський

Великий італійський тенор Лучано Паваротті в 79-річному віці, відчувши нездужання і жар, здав тест на коронавірус. Результат був невтішним. Співак, перебуваючи на самоізоляції, отримував необхідну медичну допомогу, що і допомогло йому вилікуватися.

Лучано Паваротті
Лучано Паваротті

З позитивним тестом на COVID19 потрапили в лікарню актори Том Хенкс з дружиною Ритою Вілсон. Після лікування і подальшого карантину вони знову відчувають себе здоровими.

Том Хенкс
Том Хенкс

Дружина президента України Олена Зеленська в червні 2020 року одержала лабораторно-підтверджений тест на COVID19 і терміново була госпіталізована. Лікування допомогло подолати хворобу. Однак ускладнення, викликані короновірусом, вимагають продовження лікування, яке Олена проходить вже в домашніх умовах.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

Позитивний тест виявився і у улюбленця жінок співака Стаса Михайлова. У нього пропало відчуття запахів і смаку, симптоми були схожі на бронхіт. Михайлов теж зміг подолати страшний вірус.

Стас Михайлов
Стас Михайлов

Число людей, які захворіли в світі коронавірусом, на жаль, продовжує зростати. Ми вам бажаємо здоров’я, бережіть себе.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей