Онкохвора Заворотнюк отримала шанс на життя: сім’я хворої на рак артистки зважилася на експериментальне лікування

Author name 5 August 2020 в 17:08

Поделитесь этой статьей

Заворотнюк до хвороби
Заворотнюк до хвороби

У мережі активно обговорюють те, що Анастасія Заворотнюк вирушила в штати, щоб скористатися новітніми препаратами в боротьбі з онкологією.

Ці препарати настільки нові, що ще не мають повністю доведеної дії, і застосовуються в експериментальних цілях. Експерти говорять – це єдиний метод повернути “Мою прекрасну няню ” до життя. Однак родина поки не готова до такого відповідального кроку.

Сім’я хворої на рак артистки зважилася на експериментальне лікування?

Настя Заворотнюк в США лікується від раку
Настя Заворотнюк в США лікується від раку

ЗМІ розбилися на два табори – одні, посилаючись на свої джерела, пишуть, що сім’я Анастасії відмовилася від експериментальних препаратів, інші стверджують – Заворотнюк завдяки новим лікам скоро знову зможе повернутися на телеекрани. Дочка Анастасії Заворотнюк Анна поки ніяк не коментувала ці чутки, як і чоловік Анастасії.

Відзначимо, що сім’я онкохворої Заворотнюк не любить афішувати будь-які деталі її самопочуття, тому єдине, що залишається фанатам – покладатися на інсайдерську інформацію. Нещодавно стало відомо, що “няню Віку” випустили з російської лікарні і приватним рейсом відправили на лікування в США.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей