Притула став експертом шоу “Супер Топ модель по-українськи “

Author name 5 Серпня 2020 в 22:08

Поділитися статтею

Сергій Притула
Сергій Притула

Популярний український комік і телеведучий буде судити моделей в першому епізоді нового сезону.

Як повідомлялося раніше, в новому сезоні “Супер Топ модель по-українськи ” постійними експертами залишилися Алла Костромічева, Соня Плакидюк і Сергій Нікітюк. Це ті особи, яких раніше вже помітили в шоу – вони будуть давати об’єктивну оцінку дівчатам. Однак залишається ще одне так зване місце джокера, і в кожному випуску шоу воно буде належати новій знаменитості.

У першому випуску нового сезону судити моделей буде шоумен Сергій Притула

Сергій Притула – обличчя Нового каналу. Сьогодні його можна побачити в програмах «Хто зверху?» і «Діти проти зірок». На його рахунку безліч успішних програм, наприклад, “Кабріоліто “, “Підйом “, “Пристрасті по ревізору ” і т.д.

Сергій Притула
Сергій Притула

Зйомки ТМПУ вже почалися, і очікується, що вже цієї осені глядачі зможуть насолодитися новими серіями улюбленого реаліті-шоу.

Як відзначають організатори шоу: “У цьому сезоні запрошеними експертами будуть усі, хто допоможе дівчатам з розвитком власного бренду. Під брендом ми маємо на увазі особистість і сильні сторони кожної з учасниць “.

Стартували зйомки нового сезону шоу ТПМУ
Стартували зйомки нового сезону шоу ТПМУ

Це розповів креативний продюсер проекту Станіслав Бондар. Притулу вони запросили в перше шоу бо вважають його цінителем жіночої краси.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею