“Машина збила “: Кварталівець Олександр Пікалов розповів як перехворів коронавірусом

Author name 5 Серпня 2020 в 23:08

Поділитися статтею

Олександр Пікалов
Олександр Пікалов

Ковід-19 не пройшов повз шоу-бізнес, і практично кожен день з’являються новини про те, що з інфекцією бореться чергова зірка.

На цей раз з коронавірусом довелося боротися гумористу з Кварталу-95 Олександру Пікалову. Він поділився з шанувальниками своїми відчуттями. Саша зізнається – симптоми були далеко не такі, як при звичайному захворюванні. Виникало таке відчуття, ніби його збила машина.

Ломка, слабкість, болі – Пікалов відчував себе так, ніби його збила машина

Олександр Пікалов
Олександр Пікалов

В одному з інтерв’ю Пікалов поділився подробицями того, як у нього протікала ця інфекція. Саша стверджує – це найскладніша хвороба з усіх, що коли-небудь у нього були.

“Стан був такий, ніби збила машина. У моєму житті було, коли мене збивала машина, я тоді був на мотоциклі, тому знаю, що це таке. У мене була класична форма хвороби: температура 37,5 вісім днів. Ломило все тіло . Загалом, відчував себе повним дурнем “, – розповів Саша Пікалов в інтерв’ю програмі ” Зе інтерв’юер “з Анатолій Анатолічем.

Форма ковіда була настільки важкою, що на деякий час чоловікові довелося лягти в лікарню, щоб знаходиться під наглядом лікарів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею