Цікаві факти про Дана Балана, які ви ще не знаєте: ось за що його полюбила Тіна Кароль

Author name 13 August 2020 в 13:08

Поделитесь этой статьей

Дан Балан
Дан Балан

Дан Балан – талановитий співак, композитор і продюсер. Хіти артиста відомі на весь світ і займають перші місця в хіт-парадах.

Сьогодні ми зібрали цікаві факти з життя талановитого співака, які зможуть вас здивувати.

  1. Дан Балан родом з Кишинева. Майбутній артист народився в заможній родині. Його мама була популярною телеведучою, а тато – послом Молдови в Ізраїлі.
  2. Майбутній співак закінчив музичну школу по класу «акордеон». Інструмент він отримав в подарунок від батька в 11 років.
  3. Дан Балан після школи вступив на юридичний факультет престижного ВНЗ, але вже після року навчання кинув університет на користь музики.
  4. У 1999 році Балан заснував групу «O-Zone» і став продюсером колективу і автором музики до всіх пісень. Їх хіт “Dragostea Din Tei ” свого часу заполонив все чарти і був внесений до Книги рекордів Гіннеса.
Дан Балан в складі групи
Дан Балан в складі групи «O-Zone»

6. Дан Балан – єдиний співак Молдова, якого номінували на премію Греммі.
7. Артиста можна сміливо назвати поліглотом. Він вільно говорить на 6 мовах – румунський, французький, англійський, іспанський, російський і український.
8. Дан Балан довгий час комплексував через свою зовнішність. Співак вважав себе занадто худорлявим і ніяк не міг набрати вагу.
9. Хобі артиста – скайдайвинг. Це один з видів парашутного спорту, який представляє собою вільне падіння. Під час польоту скайдайвери виконують ще й різноманітні акробатичні вправи і трюки. Головне завдання – розкрити купол парашута якомога ближче до землі.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей