Мертва Началова приходить у снах: відверте зізнання Олени Кравець

Author name 15 Серпня 2020 в 16:08

Поділитися статтею

Началова і Кравець
Началова і Кравець

Співачки Юлії Началової немає в живих вже більше ніж півтора року.

Ніхто не очікував, що вона набуде такої колосальної популярності після смерті. Адже за життя у Юлії теж були шанувальники, однак це була не така величезна армія, яка з’явилася після трагічної смерті.

Відразу після смерті Началова вона раптово стала предметом нездорового інтересу

Йдеться про те, що фанати Началової дізналися де вона похована, стали приходити туди масово, залишати незрозумілі речі. Була навіть інформація про те, що через півроку після смерті Юлії туди прийшов невідомий чоловік з величезним оберемком троянд. Він поклав їх на могилу, кинувся туди і став голосно ридати.

 "Могила

Близька подруга Юлії Началової Алена Кравець також зізналася, що нерідко приходить на могилу до подруги, і до сих пір не може повірити, що її Юлі більше немає. Також відзначимо, що на могилі Началової недавно з’явився пам’ятник, який не оцінили її фанати. Батьки хотіли зробити його скромним, проте фанати просто вибухнули – вони очікували щось більш ефектне, наприклад, пам’ятник у повний зріст.

 "Могила

Нещодавно Кравець розповіла, що їй наснилася Юлія, вона була засмучена. Олені Юлія зізналася, що пам’ятник на неї тисне, що її могилу залили бетоном, ніби люди бояться, що вона вийде з-під землі. Уві сні Кравець Началова жалілася, що квіти не можуть пробитися через бетон, що її не пригріває сонячними променями. А ось ангел на могилі Началовій подобається і фотографію вибрали вдалу.

Олена впевнена, що дана інформація засмутить чи навіть налякає батьків Началової, які не встигли оговтатися від смерті коханої дочки, як вже отримали удар у вигляді критики через пам’ятник.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею