Зірку “Дом-2 ” госпіталізували з численними травмами – нападаючим міг бути учасник проекту

Author name 17 August 2020 в 21:08

Поділитися статтею

Катерина Скалон
Катерина Скалон

На двадцяти дворічну Катю Скалон напали невідомі. Її в терміновому порядку забрали в реанімацію.

За даними видання Стархіт, напад стався вночі з 15 на 16 серпня. Поки точно невідомо в якому стані Катерина, проте вже можна сказати, що у неї на тілі є численні садна, синці, гематоми. Також лікарі діагностували забій грудної клітини середньої тяжкості та струс мозку.

Правоохоронцям поки не вдалося встановити хто напав на учасницю проекту Дом-2 Катерину Скалон. Дівчина перебуває в лікарні у важкому стані

Катерина Скалон
Катерина Скалон

Як припускають правоохоронці і близькі Катерини, причетним до нападу і жорстокого побиття може бути її співмешканець. В її найближчому оточенні зараз знаходяться два потенційних зловмисника – Максим Моргенштерн і Євген Солонський. Один з них, на думку поліції, і міг побити дівчину. Мотиви нападу на 22-річну Катю встановлюються.

Відзначимо, що це далеко не перший скандал з популярним телешоу. Кілька років тому колишня учасниця телепроекту “Дом-2 ” Анастасія Тарасюк викинулася з вікна 19-го поверху. Поліція не виключала що цей вчинок Настя могла зробити на тлі морального тиску. Рідні підозрювали, що Тарасюк нібито допомогли випасти з вікна. Справу закрили як суїцид.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею