Це правда круто! Пономарьов переспівав легендарну Вовчицю

Author name 6 March 2020 в 13:03

Поділитися статтею

Олександр Пономарьов
Олександр Пономарьов

Популярні українські виконавці Олег Винник та Олександр Пономарьов випустили спільне відео. У ньому співаки виконали пісні один одного. У такий оригінальний спосіб чоловіки привітали українок із Міжнародним жіночим днем.

Свій спільний проект співаки найменували «СО2». За словами співаків, це не назва хімічної реакції, а звичайна абревіатура, яка походить від слова «cover» та перших літер імен Олександр та Олег.
“З Олегом ми дружимо дуже давно, тому саме з ним я й вирішив записати першу колаборацію в рамках мого проекту. Думаю, всіх здивує нове звучання вже всім відомих пісень. Такий несподіваний і спільний подарунок ми приготували для всіх жінок!”.
Саме останній і став ініціатором створення відео. Це – перша робота в межах проекту #ponomarevlivestudio. У кліпі Олег та Олександр переспівують хіти один одного. Особливість роботи полягає в тому, що усе записано наживо з одного дубля. Відеоробота – чорно-біла. Так, пояснюють автори, глядач не буде відволікатися на сторонні речі та картинку, а сконцентрує свою увагу на новому звучанні вже відомих пісень.
Як зазначив Олег Винник, попри те, що такий досвід йому видався незвичним, все ж результатом він залишився задоволений.
“Я дуже насолодився таким звучанням своєї пісні, абсолютно для мене незвичним. Це правда круто, дуже круто!”- розповів про свої враження співак.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Від Віа Гри до мами двох дітей. Як змінювався стиль Світлани Лободи.

Нагадаємо, що Бред Пітт і Анджеліна Джолі знову зійдуться.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею