Собчак в леопардовому вбранні задумалася про відхід з політики: потрібна відпустка

Author name 19 August 2020 в 21:08

Поделитесь этой статьей

Ксенія Собчак
Ксенія Собчак

Ксенія Собчак – російська шоу-зірка і політичний діяч. Останні роки в її кар’єрі опозиційного політика ознаменувалися важкою працею на своє ім’я і репутацію.

Тому не дивно, що у Ксенії нерідко з’являються думки кинути все і помчати на відпустку. Якраз зараз Собчак відпочиває в вічно теплих країнах, куди вирушила на “літні канікули “. Уже зовсім скоро знову приступить до роботи, а поки вирішила поміркувати в Інстаграм про швидкоплинність часу.

Відзначимо, що репутація Ксенії в Росії неоднозначна. За нею ще з часів початку шоу “Дом-2 ” закріпився статус «російської Періс Хілтон». Це підтверджують і “благородні зв’язки”, і миловидна зовнішність, і часта участь в скандалах. Її називали пустушкою, обурювалися відсутністю комплексів, серйозні газети і телепрограми обговорювали «феномен Собчак» як найяскравіший приклад бездуховності.

Однак скільки ненависників б не писали негативні коментарі в соціальній мережі, і прихильники і противники Собчак знають – вона розумна, освічена, старанна і перспективна. Саме завдяки її роботі стали успішними такі ТВ-проекти як «Дом-2» (ТНТ), «Дві зірки» (Перший канал), «Блондинка в шоколаді» (Муз ТВ), «Хто не хоче стати мільйонером» (ТНТ), «Цирк із зірками» (Перший канал) і «Останній герой-6» (Перший канал).

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей