Регіна Тодоренко соромилася Влада Топалова: відверте зізнання зірки

Author name 21 Серпня 2020 в 09:08

Поділитися статтею

Регіна Тодоренко і Влад Топалов
Регіна Тодоренко і Влад Топалов

Зірка «Орла і решки» Регіна Тодоренко соромилася Влада Топалова, але ж зараз вона за ним заміжня і виховує від нього дитину. Виявилося, один невеликий інцидент в минулому міг перекреслити все їх сімейне щастя.

Нещодавно 30-річна героїня статті взяла участь в новому YouTube-шоу «Блеф», де учасники діляться забавними історіями з життя, після чого вони повинні вгадати, чи це правда. Якраз під час участі Регіна і вирішила згадати не саму приємну ситуацію, яка сталася прямо в момент появи сина на світ.

Свадьба Топалова и Тодоренко
Весілля Топалова і Тодоренко

Як розповіла Тодоренко, за день до пологів вона поласувала вареними раками, а вже через пару годин у неї відійшли води і почалися перейми. Звичайно, подружжя відразу поїхали в пологовий будинок, але через стрес ведучій хотілося їсти, тому вони з Топаловим замовили пасту карбонара.

Оскільки під час пологової діяльності жінки постійно відчувають тиск, породіллям зазвичай пропонують зробити очисну клізму. Справа в тому, що в період потуг м’язи живота напружуються особливо сильно і при виштовхуванні плода відбувається мимовільне спорожнення кишечника.

Регина с сыном Майклом
Регіна з сином Майклом

Регіні ж “очиститися” лікар не запропонувала, але вона наполягла на своєму:

Я заусміхалася і почала істерити: «Зробіть клізму! Я ж з чоловіком! Благаю, побережіть наше особисте життя. Мені з ним ще жити!». Я таки допросилася.

Семейное фото Регины и Влада
Сімейне фото Регіни і Влада з сином

До речі, раніше Влад зізнався, що пологи дружини стали для нього самим ніяковим моментом, які йому доводилося переживати. В подробиці співак вдаватися не став, давши можливість дружині самій коли-небудь розкрити таємницю.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею