Немає шансів на виживання: в якому стані зараз блогер і опозиціонер Олексій Навальний

Author name 21 August 2020 в 14:08

Поделитесь этой статьей

Навальний Олексій залишається в реанімації у важкому стані
Навальний Олексій залишається в реанімації у важкому стані

Напередодні стало відомо, що Олексія Навального зняли з літака, який прямував до Москви. Омські лікарі терміново госпіталізували блогера з ознаками отруєння.

Зараз рідні люди і приватний лікар Навального просять віддати пацієнта для того, щоб перевезти його в приватну клініку Берліна. Аргументують це тим, що в Омську лікарі не в змозі допомогти пацієнтові з такими важкими симптомами і рядом ускладень.

“Олексій Навальний знаходиться в омської реанімації вже більше доби. Його стан важкий, але стабільний. Рішення про його транспортування в іншу клініку – політичне. Ми вимагаємо прийняти його негайно “, – пише його прес-секретарка Кіра Ярмиш в Твіттері.

Також відзначимо, що за добу Навальний впав у кому і у нього почався набряк головного мозку. Однак йому так і не призначили лікування. Крім того, немає навіть чітко поставленого діагнозу.

Нагадаємо, 20 серпня вранці Олексій Навальний сів у літак “Томськ-Москва “. Він летів з Томська, де знімав чергове викриття. Вранці він випив чай, принесений помічником. У літаку йому різко стало погано, рейсу довелося здійснити посадку в Омську для госпіталізації пасажира.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей