Бузова стверджує, що в ній тече блакитна кров: «У мене усі в роду були дворяни, священики. Я унікальна»

Author name 25 Серпня 2020 в 16:08

Поділитися статтею

Ольга Бузова
Ольга Бузова

Зірка «Дому-2» Ольга Бузова стверджує, що вона блакитних кровей. Цим і пояснюються численні таланти виконавиці хіта «Мало половин». Ким вона тільки не була — ресторатором, актрисою, дизайнером, телеведучою, співачкою…

Як розповіла героїня статті, нещодавно вона дізналася про своє походження і виявилося, що у неї в роду були виключно дворяни і священики. Артистка вважає, що цей факт вкотре доводить її унікальність.

Про сімейне дерево Ольга повідала в ефірі YouTube-шоу «Студія 69», де музиканти міняються піснями і співають чужий хіт у власній манері. У черговому випуску партнером головної російської зірки Instagram став співак Andro, що є чистокровним циганом.

Ольга Бузова
Ольга Бузова

Ведучий розважальної програми Костянтин Анісімов сказав, що в його родовій лінії є буряти, після чого Бузова розповіла про себе:

«Я унікальна і неповторна. Все просто — я росіянка. Останнім часом це ексклюзив, ще у мене є українське коріння. Взагалі у мене всі в роду були слов’яни: дворяни, священики. У мені тече блакитна кров».

Варто сказати, що Ольга має хороше почуття гумору, але не виключено, що в даному випадку вона говорить цілком серйозно.

Також співачка не посоромилася охрестити себе винятковою у всьому вітчизняному шоу-бізнесі. Найбільше вона горда композицією «Мало половин» 2017 року випуску, що набрала небачене число прослуховувань.

Оля на сцене
Оля на сцені

За словами знаменитості, як раз таки з цією піснею вона запустила еру танцювальних флешмобів, чого до неї ніхто ніколи не робив. Тепер же з Олі все частіше беруть приклад.

Бузова неодноразово говорила, що колись заробляла на життя миттям під’їздів, зате тепер вона регулярно потрапляє в список Forbes. Проте зупинятися на досягнутому виконавиця не збирається.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею