Мільйон за ніч: як склалася доля актриси “Уральських пельменів ” Юлії Михалкової

Author name 26 August 2020 в 10:08

Поделитесь этой статьей

Юлія Міхалкова
Юлія Міхалкова

Нещодавно фанатів “Уральських пельменів ” шокувала заява – актрисі Юлії Михалковій якийсь бізнесмен пропонував мільйон рублів за спільно проведену ніч і за близькість.

Дівчина, за її словами, відмовилася. Аргументуючи це тим, що не торгує принципами. Вона також акцентувала увагу на тому, що зараз у неї досить багато проектів, в яких вона чимало заробляє. Тому на такі “сумнівні і образливі ” пропозиції немає сенсу погоджуватися.

Юлія Міхалкова
Юлія Міхалкова

Дійсно, 37-річна Юлія Міхалкова два тижні тому оголосила про те, що буде задіяна в новому шоу на СТС «сторіз». Цю програму вже вважають гідним конкурентом “Уральським пельменів ” на ніші гумористичних шоу. Сторіз – це перша велика гумористична програма з її участю після виходу з «Уральських пельменів». Зірка встигла зарекомендувати себе за час роботи в чоловічому колективі як талановита актриса. Однак ходили чутки, що вона не сама змогла пробитися на СТС після гри в КВН. Юлії приписували романи з багатьма учасниками шоу. Сама вона ці “амурні ” питання не коментувала.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей