Ведучий Костянтин Грубич і його дружина Світлана захворіли коронавірусом, жінка переносить дуже складно

Author name 31 August 2020 в 08:08

Поділитися статтею

Костянтин Грубич
Костянтин Грубич

Вчора ввечері відомий ведучий Костянтин Грубич в своєму Фейсбуці написав, що його сім’ю теж наздогнав підступний вірус.

Журналіст і ведучий повідомив, що напередодні Дня незалежності він з дружиною відчули нездужання. Думали, що звичайне ГРВІ – буквально перед цим сім’я повернулася з відпочинку на Шацьких озерах.

Але у дружини різко піднялася температура, викликали лікаря і тестування підтвердилося, що у Костянтина і Світлани вірус Covid-19.

Кінстантін Грубич з дружиною
Констатин Грубич з дружиною

У дітей ПЛР-тест показав негативний результат, хоча симптоми ГРВІ теж є. Про себе чоловік написав, що у нього легкий перебіг захворювання – рідкий кашель і слабкість. А ось Світлана переносить хворобу важко, у неї постійна температура і погане самопочуття. У неї діагностували пневмонію.

Ось що ведучий написав на своїй сторінці в ФБ:

 "Скрін

І додав:

 "Скрін

Він зробив попередження, що коронавірус – цілком реальна річ і не можна ігнорувати карантинні вимоги. Вони з дружиною їхали в переповненому поїзді і поплатилися.

Інші відомі особистості також хворіють один за іншим. Днями про одужання повідомили ведуча Марічка Падалко та зірка Кварталу-95 Олена Кравець. Ольга Фреймут і її напарник Ілля Падзіна, у яких легка форма, на відстані із самоізоляції, все-таки виступили в першому прямому ефірі “Танців з зірками “.

https://www.instagram.com/tv/CEh9w4MB2yN/?utm_source=ig_web_copy_link

Буквально напередодні стало відомо, що заразилася ще одна учасниці танцювального шоу – Дар’я Петрожіцкая. Її виступ покапод питанням.

Бережіть себе!

 

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею