Похорон Бориса Клюєва: серіальна дружина Анна Фроловцева не прийшла попрощатися з зіркою «Вороніних» через хворобу

Author name 8 Вересня 2020 в 19:09

Поділитися статтею

Анна Фроловцева і Борис Клюєв в «Вороніних»
Анна Фроловцева і Борис Клюєв в «Вороніних»

1 вересня стало відомо про смерть улюбленого багатьма Миколи Петровича з «Вороніних». Вже через три дні після цього пройшов похорон Бориса Клюєва, на якому на подив шанувальників не з’явилася його серіальна дружина Анна Фроловцева.

Актриса вирішила пояснити, що стало причиною її відсутності на прощанні з народним артистом. Як виявилося, у неї почалися проблеми зі здоров’ям і їй довелося здати тест на COVID-19:

«Я вдома. Трішечки застудилася. Аналіз здала. Чекаю, коли буде результат», — сказала зірка в інтерв’ю російському телеканалу «360».

Борис Клюєв помер на 76-му році життя від раку легенів. Діагноз йому поставили навесні 2018-го, а оскільки недуга виявили занадто пізно, єдина надія була на інтенсивне лікування.

Борис Клюев
Борис Клюєв

Онкохворий актор час від часу лягав в лікарню, проте завжди повертався до активної роботи як на театральній сцені, так і на знімальному майданчику. В ефірі телешоу «Доля людини» тепер уже покійний Борис Володимирович говорив, що готовий до будь-якого результату:

«Вважаю, що прожив дуже цікаву і красиве життя і якщо Господь візьме мене … До цього я теж спокійно ставлюся».

Як би важко це не було, але турбота люблячої і коханої дружини, старання медиків і воля до життя не змінили сумного результату.

Главные герои «Ворониных»
Головні герої «Вороніних»

Дізнавшись про те, що сталося, колеги Клюєва за комедійним серіалом «Вороніни» висловили свої найщиріші співчуття його дружині Вікторії і всім шанувальникам:

Також емоційно на смерть артиста відреагувала і Анна Фроловцева (Галина Іванівна):

«Приголомшливий людина! Я в шоковому стані! Ми десять років були партнерами, це важко ».

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею