Більше немає сил приховувати: Галкін проговорився про розлучення з Примадонною

Author name 9 September 2020 в 19:09

Поделитесь этой статьей

Алла Пугачова і Максим Галкін розлучаються - правда чи чергові чутки?
Алла Пугачова і Максим Галкін розлучаються – правда чи чергові чутки?

Розлучення Алли Борисівни Пугачової і Максима Галкіна став найбільш обговорюваною подією цього тижня. Проте чи так це? Чи правда, що зоряне сімейство вирішило розійтися?

Максим Галкін в перший день поширення цих чуток виклав у себе в Інстаграм пост з фразою: “Не дочекаєтесь, заздрісники! “. На ньому Алла і її чоловік позують на камеру, роблячи Селфі в придуркуватому настрої.

Максим Галкін і Алла Пугачова
Максим Галкін і Алла Пугачова

Перше, на що звертають увагу заздрісники і недоброзичливці – різниця у віці у пари. На момент їхнього знайомства Галкіну було 27 років, а Примадонні – 55. Тому в мережі активно розганяють те, що співачка і пародист не зійшлися в побутовому плані. Але, схоже, самого подружжя це анітрохи не бентежить.

Крім того, вони зміцнюють відносини, адже виховують двійнят Єлизавету і Гаррі, які в цьому році вперше пішли в школу.

Шанувальники в коментарях підтримали пару і побажали їм довгих спільних років

Алла Пугачова і Максим Галкін
Алла Пугачова і Максим Галкін

Нагадаємо, Алла Пугачова і Максим Галкін познайомилися в 19 років тому на фестивалю мистецтв «Слов’янський базар» у Вітебську. Молодого коміка, у якого на фестивалю був перший сольний концерт, Пугачової представив Філіп Кіркоров. До слова, саме Кіркоров був тоді чоловіком Алли Борисівни. Саме з тих пір між зірками закрутилися стосунки.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей