“Олена Малишева допомагає “: мама Лєри Кудрявцевої все ще в лікарні під пильним наглядом фахівців

Author name 11 September 2020 в 19:09

Поділитися статтею

Лера Кудрявцева з мамою зараз знаходяться в лікарні: стан після інсульту вдалося стабілізувати
Лера Кудрявцева з мамою зараз знаходяться в лікарні: стан після інсульту вдалося стабілізувати

78-річна Олександра Іванівна, мама популярної телеведучої Лєри Кудрявцевої, до останнього часу була енергійною і бадьорою.

Незважаючи на солідний вік, вона багато подорожувала разом зі своєю зірковою дочкою. Цього літа Олександра Іванівна відправилася на відпочинок до родичів в Крим. Вона насолоджувалася ласкавою морською хвилею і приймала сонячні ванни. Ніщо не передбачало біди. Несподівано Кудрявцева повідомила, що її маму екстрено госпіталізували.

Мати Кудрявцевої відправили в реанімацію з інсультом

Лера Кудрявцева з мамою
Лера Кудрявцева з мамою

Вся ліва сторона тіла вийшла обездвижена. Однак лікарі, завдяки своєму професіоналізму і оперативному реагуванню, швидко привели літню Олександру Іванівну в стабільний стан. Зараз про виписку говорити ще дуже рано, але добре, що жінка йде напоправку.

Як написала у себе в Інстаграм сама Кудрявцева, зважаючи на вік і складності ситуації, доктора поки утримуються від перспективних прогнозів. Лера повідомила, що на наступному тижні вони планують переправити маму в Москву чартерним рейсом. А поки вона відпочиває в своїй палаті і дивиться сюжети Олени Малишевої про відновлення здоров’я та його підтримки.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею