5 причин, чому Олег Винник і Таюне ідеальна пара і чому вони завжди будуть разом

Author name 1 Жовтня 2020 в 12:10

Поділитися статтею

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне

Виконавець хіта «Вовчиця» має в своєму розпорядженні величезну армію прихильниць, які знають, що його серце вже давним-давно зайняте. Причому змагатися з обраницею співака ніхто не ризикує, адже їх союз поважають мільйони українців. Так чому ж Олег Винник і Таюне ідеальна пара?

Для початку варто відзначити, що головний вовк країни ніколи не коментує своє особисте життя. Проте нехай і неофіційно, але всі знають, що вони з Таїсією одружені. Настирливі журналісти в спробах відкопати хоча б щось про закулісся артиста приїхали в його рідне село в Черкаській області.

Олег и Таюне
Олег і Таюне

Там від сусідів представники преси і дізналися, що Олег одружився на своїй бек-вокалістці ще в дев’яностих, а відносини між ними зав’язалися в студентські роки.

Олег и Таюне
Олег і Таюне

Передбачуване подружжя і не підтверджує, і не спростовуює подібні домисли, тому публіка автоматично сприймає їх мовчання за згоду.

Таюне
Таюне

Якщо вірити чуткам, шлюб Винника і Сватко тримається вже пару десятиліть і міцнішає з кожним роком. Цьому є кілька причин.

Відданість

Таюне віддала коханому чоловікові всю себе, включаючи кар’єру, адже вона досі залишається лише його бек-вокалісткою, не виходячи на перший план.

На сцене у Олега всегда есть надежная поддержка в лице любимой Таюне
На сцені у Олега завжди є надійна підтримка в особі коханої Таюне

В інтерв’ю з Катею Осадчою вона зізналася, що її головна мета — донести до слухачів пісні Олега:

«Я хочу, щоб вони їх почули, бо вони гідні уваги».

Натхнення

Всі пісні Винника про щире й чисте кохання. Без натхнення написати такі чуттєві слова і музику просто неможливо, тому висновок тут один — у нього є муза і це Таїсія.

Олег и Таюне
Олег і Таюне

Підтримка

Кохана дружина не тільки чекає артиста вдома, але і цілком підтримує його на сцені. Що може бути краще для люблячого чоловіка?

Олег и Таюне
Олег і Таюне

Довіра

Незважаючи на те що обручок пара не носить, проблем з довірою це не викликає. Хоча далеко не кожна жінка спокійна, коли її чоловік ходить без обручки, а Олег не просто публічна людина, він ще й мрія мільйонів прихильниць.

Олег и Таюне
Олег і Таюне

Син

Знову-таки неофіційно відомо, що у пари є син Юліан. Хлопчику вже 15, він живе і вчиться в Німеччині, де Винник свого часу здобув популярність, граючи в мюзиклах.

Таюне с сыном от Олега Винника Юлианом
Таюне з сином від Олега Винника Юліаном

Ніщо так сильно не зміцнює сімейні узи, як наявність спільної дитини.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею