Взимку в курені: Ірина Федишин розповіла, як заробляла на життя з раннього віку

Author name 2 October 2020 в 15:10

Поделитесь этой статьей

Ірина Федишин
Ірина Федишин

Відома українська співачка Ірина Федишин опублікувала фото 20-річної давності і розповіла, як їй доводилося заробляти з раннього дитинства.

Популярна українська співачка Ірина Федишин зараз успішна і відома артистка, яка має цілу армію фанатів її творчості. Співачка не отримала б все цього, якби не відточувала свою музичну майстерність з раннього дитинства. Своїм співом дівчина заробляла ще з підліткового віку. Про це Ірина сама розповіла опублікував архівні фотографії в своєму Інстаграм-блозі. На знімку 12-річна Федишин разом зі своїм батьком співають на весіллі в саморобному курені. Зараз артистка для своїх виступів вибирає яскраві і дорогі вбрання, а тоді, 12-річна дівчинка співала в теплій дублянці і шапці. Ірина розповіла, що підробляла з батьком на весіллях, поки її мати працювала за кордоном.

Федишин зазначила, що на знімку зображений її перший музичний інструмент Yamaha, який купив тато. Саме на ньому співачка написала чимало своїх хітів. Також Ірина зізналася, що саме батько був її першим учителем, який навчив її сольфеджіо, гармонії, і написання пісень.

Шанувальники артистки засипали її компліментами в коментарях, подякувавши за щирість і сміливість показати такі особисті фотографії.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей