Коханка Тарзана звинуватила його в тому, що він набрехав в інтерв’ю Собчак про їхній зв’язок: “У мене є докази моєї правоти! “

Author name 6 October 2020 в 17:10

Поделитесь этой статьей

Шульженко відреагувала на інтерв'ю Тарзана для Ксенії Собчак
Шульженко відреагувала на інтерв’ю Тарзана для Ксенії Собчак

На тлі того, що днями у Ксенії Собчак вийшло перше інтерв’ю з Корольовою і Глушко після скандальної ситуації з розлученням, знову здійнявся галас навколо їх сім’ї.

Осторонь не змогла залишитися і скандальна розлучниця, нібито коханка Сергія Глушка Анастасія Шульженко. Так-так, це той самий, яка на всю країну заявила про вагітність від Тарзана, а потім в студії шоу на Першому каналі пройшла тест, і він виявився негативним.

Анастасія Шульженко на шоу і Тарзан
Анастасія Шульженко на шоу і Тарзан

Анастасія Шульженко відреагувала на інтерв’ю Тарзана і Наташі Корольової

Тарзан і його коханка Шульженко
Тарзан і його коханка Шульженко

Вона вилила весь свій гнів на шанувальників в Інстаграм-акаунті.

“Як можна говорити, що він бачив мене вперше, коли ми довгий час листувалися, бачилися, зідзвонювалися, спілкувалися? “, – заявляє, не приховуючи обурення, Анастасія Шульженко.

Тарзан розповів Собчак, як зраджував Королевою
Тарзан розповів Собчак, як зраджував Королевою

Нагадаємо, в самому інтерв’ю Сергій Глушко розповів Собчак, що у нього близькість з цією Шульженко була всього один раз, але при цьому вони листувалися і деякий час спілкувалися в режимі онлайн. При цьому, сама Анастасія стверджує – відносини між нею і одруженим чоловіком тривали півтора року, і весь цей час він розповідав їй як любить, і що хоче піти від дружини.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей