13-річна дочка покійної Юлії Началової підкорює шоу-бізнес: вся в маму

Author name 7 October 2020 в 13:10

Поделитесь этой статьей

Дочка Юлії Началової продовжує справу матері
Дочка Юлії Началової продовжує справу матері

Дочка Юлії Началова Віра вперше виступила на телебаченні: заспівала пісню на дитячій програмі.

Відома російська співачка Юлія Началова померла в березні минулого року від зараження крові і серцевої недостатності. У артистки залишилася 13-річна дочка Віра, доля якої, після смерті матері, найбільше хвилювала громадськість. Дівчинка вирішила жити з батьками Началової, а не з батьком. Однак Віра не втрачає зв’язок з татом і регулярно з ним бачиться. Родичі Віри весь цей час намагалися вберегти дівчинку від пильної уваги ЗМІ. Лише зрідка батьки Началової могли опублікувати в своїх соціальних мережах фото внучки.

Юлія Началова з дочкою Вірою
Юлія Началова з дочкою Вірою

Дочка Началової Віра завжди мріяла про велику сцену і раніше не раз виступала разом з мамою. Після смерті Юлії дівчинка у перші 5 жовтня з’явилася на телебаченні. Віра заспівала пісню на дитячій програмі «Доброго ранку, малята». Варто відзначити, що Віра має гарні музичні данні і відмінно тримається на сцені.

https://www.youtube.com/watch?v=suUFmC9Cnig&feature=emb_logo

Нагадаємо Віра Алдонина – єдина дитина Юлії Началової. Дівчинка народилася в грудні 2006 року від футболіста Євгена Алдонина. У 2011 році Юлія розлучилася з чоловіком, але зберегла з ним хороші стосунки. Зараз Віра хоч і живе з бабусею і дідусем, але часто бачиться і спілкується з батьком.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей