Наташа Корольова має намір судитися з Малаховим: «Він мене зрадив!»

Author name 12 October 2020 в 11:10

Поделитесь этой статьей

Королева подає в суд на свого друга Андрія Малахова і його передачу
Королева подає в суд на свого друга Андрія Малахова і його передачу

Скандал навколо сім’ї Наташі Корольової і Тарзана не вщухає. Щоб уникнути чуток, співачка дала велике інтерв’ю Ксенії Собчак, але зробила тільки гірше.

В інтерв’ю шоу «Обережно, Собчак!» Наташа розповіла, що найбільше в цій ситуації їй не сподобалося те, що всі телеканали і ЗМІ відразу ж почали роздувати з сімейної драми справжню трагедію, обговорювати, запрошувати експертів. Вона подякувала деяких своїх колег за те, що вони не пішли на поводу у хайпа, і відмовилися від обговорень за спиною. Серед тих, кому Корольова сказала відверте «Спасибі!» був і Андрій Малахов. Але вже через день він заплямував свою репутацію, і випустив програму з Анастасією Шульженко. Там же показали і відео, як Тарзан вдарив свою коханку при їх першій зустрічі.

Близька подруга Наташі Корольової і Тарзана заявила, що скривджена «Русалка» готова йти до суду проти всіх, хто зганьбив її честь і гідність

Наташа Корольова в сльозах розповіла про страшну аварію
Наташа Корольова в сльозах розповіла про страшну аварію

«Наташа в люті, вона на цього Андрія молилася останні дні, говорила, який він класний друг, а зараз … навіть не знаю, гроші не пахнуть, що сказати … Вона навіть заявила, що хоче подати на нього в суд», – каже подруга сім’ї.

Наташа Корольова і Сергій Глушко
Наташа Корольова і Сергій Глушко

До слова, в інтерв’ю Собчак сама Наташа і натякала на те, що втручання в особисте життя і наклеп – це протизаконно. Вона навіть приводила назви конституційних статей, що говорить про те, що співачка вже поспілкувалася з юристами і готова відстоювати свої інтереси в суді. Тепер шанувальникам цікаво – чи покладе ця історія кінець на дружбу Корольової і Малахова?

Малахов облажався - дружбу з Королевою кінець
Малахов облажався – дружбу з Королевою кінець

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей