Світлана Лобода потрапила до лікарні після того, як відчула раптовий біль: шанувальники налякані

Author name 15 Жовтня 2020 в 09:10

Поділитися статтею

Світлана Лобода
Світлана Лобода

Популярна українська співачка Світлана Лобода потрапила до лікарні, чим дуже стривожила своїх шанувальників. Про це вона розповіла у себе в Instagram-Stories.

Зірка встигає не тільки регулярно влаштовувати сімейний відпочинок, будувати особисте життя, плідно працювати і займатися вихованням дітей, ще вона активно веде свій блог в соціальних мережах. Там артистка часто радує цілих 6 мільйонів підписників новими фото і відео.

До речі у неї підростають дві дочки — 9-річна Евангеліна від колишнього цивільного чоловіка хореографа Андрія Царя і 2-річна Тільда. Батьком молодшенької публіка вважає соліста німецької рок-групи Rammstein. Ні мама, ні потенційний тато ніяк не коментують подібні чутки.

Светлана с дочками Евангелиной и Тильдой
Світлана з дочками Євангеліною і Тільдою

Повернемося до Instagram Світлани. На цей раз вона налякала фанатів новиною про проблеми зі здоров’ям:

«Дорогі друзі, всім доброго ранку. Сьогодні у мене своєрідний день. Вчора після активної роботи у мене почав боліти куприк і я приїхала в лікарню для того, щоб його обстежити на МРТ», — розповіла Лобода в одній з відео-історій.

Далі вона зізналася, що насправді боїться робити магнітно-резонансну томографію через страх замкнутих просторів. Проте лікарі намагаються забезпечити їй максимальний комфорт, тому вона їм довіряє.

Світлана звернулася до Боткінської лікарні в Москві, де вона вже кілька років живе і працює.

Скриншоты из Instagram Светланы Лободы
Скріншоти з Instagram Світлани Лободи

Що стосується причин болю в куприку, то це банальне перенапруження, адже знаменитість інтенсивно тренується, а також репетирує свої виступи, в яких багато танців на високих підборах.

Светлана Лобода в сценическом образе
Світлана Лобода в сценічному образі

Після обстеження виконавиця заспокоїла шанувальників і подякувала їм за турботу. В кінцевому підсумку все закінчилося добре — жити буде, стрибати теж.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею