Брудна білизна Преснякова, Кудрявцевої, Газманова та Собчак: Корольова розповіла, про яку зоряну пару далі будуть придумувати плітки центральні канали

Author name 19 Жовтня 2020 в 10:10

Поділитися статтею

Наташу Корольову зацькували за фото з мамою
Наташу Корольову зацькували за фото з мамою

Українська співачка Наташа Корольова, яку останній місяць тільки і обговорюють на центральних російських шоу, закликала своїх зіркових колег бути обережними.

Наташа вкрай ображена і засмучена, що її “брудну білизну ” (історію з зрадою чоловіка) виставили на загальний огляд і не відпускають ось уже більше місяця. Вона назвала це втручанням в особисте життя, і натякнула, що планує відстоювати свої права в суді.

“Хто наступний? Чия сім’я буде принижена і розтоптана організаторами телешоу, яким хочеться думати, що грубі втручання в приватне життя з позиції« третейського суду »залишаться для них безкарними? “, – обурилася Наташа Корольова на своїй сторінці в Інстаграм. Щоб підкріпити ці слова, співачка виклала відео (слайд шоу) з фотографій пар, які можуть наступними нарватися на такий скандал і приниження по центральних каналах. Серед них всім відомі Павло Воля і Ляйсан Утяшева, Олег Газманов і його дружина Марина, Володимир Пресняков та Наталія Подольська, Артур Пирожков і Анжеліка Ревва, Лера Кудрявцева та Ігор Макаров, Ксенія Собчак та інші відомі пари.

Королева обурилася і сказала, що у таких людей, які придумують і пускають в ефір такі шоу, є два наміру – гроші і брудна слава. Оскільки ні того, ні іншого вони не можуть отримати самостійно, то користуються популярністю інших людей. А шоу з Андрієм Малаховим Наташа взагалі назвала “низькопробним спектаклем “.

Також вона закликала журналістів одуматися, адже не всі медійні люди будуть терпіти до себе таке ставлення.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею