Актриса Ольга Дроздова – зірка “Бандитського Петербурга”, дружина Дмитра Пєвцова, теж потрапила в реанімацію

Author name 22 Жовтня 2020 в 11:10

Поділитися статтею

Дмитро Пєвцов і Ольга Дроздова
Дмитро Пєвцов і Ольга Дроздова

55-річна Ольга Дроздова – одна з найкрасивіших актрис Росії, стала відомою після кримінального серіалу “Бандитський Петербуг”. У російських ЗМІ з’явилися повідомлення, що вона госпіталізована в реанімацію.

Як повідомили друзі Ольги, вона 20 жовтня відчула себе погано, з’явилися болі в серці, які не проходили. Жінку на швидкій відвезли в лікарню і там залишили з підозрою на мікроінфаркт. Поки йде обстеження.

Ольга Дроздова в серіалі "Бандитський Петербург"
Ольга Дроздова в серіалі “Бандитський Петербург”

Її чоловік, Дмитро Пєвцов потрапив до лікарні в кінці серпня з двосторонньою пневмонією і підозрою на коронавірус, але тести виявилися негативними.

Перебіг хвороби було важким, майже 10 днів він знаходився на інтенсивній терапії. Хоча виписали Пєвцова ще 8 вересня, він поки на роботу в театр не вийшов, всі вистави і репетиції скасував.

І ось тепер нова проблема, адже з Дроздовою вони грають разом.

Ольга Дроздова поміняла імідж
Ольга Дроздова поміняла імідж

Сподіваємося, що все буде добре, актриса швидко одужає.

Зі своїм чоловіком Дмитром Пєвцовим, з яким вона і зіграла в серіалі, Дроздова познайомилася на зйомках фільму “Прогулянка по ешафоту”. Він їй відразу не сподобався, а вже через півгодини за сценарієм їм довелося цілуватися.

Так тепер виглядає 55-річна Ольга Дроздова
Так тепер виглядає 55-річна Ольга Дроздова

І Дмитро так захопився цією справою, що Ольга навіть щиро дала йому ляпаса, а потім наодинці сказала все, що про нього думає. Але було пізно – іскра проскочила і тепер пара вже 26 років живе душа в душу, виховують 12-річного сина Єлисея та 16-річну прийомну дочку Альону.

Сім'я Пєвцова і Дроздової
Сім’я Пєвцова і Дроздової

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею