Коротун і шпала: історія любові Юрія Горбунова і Катерини Осадчої, яка залишилася за кадром – Катя вперше плакала на публіку

Author name 26 October 2020 в 12:10

Поделитесь этой статьей

Осадча та Горбунов: історія кохання
Осадча та Горбунов: історія кохання

Цю пару відомих телеведучих об’єднала робота, і дозволила їм бути трохи більше, ніж просто колегами по знімальному майданчику.

Смілива Катерина Осадча та харизматичний Юрій Горбунов – одна з завидних пар українського шоу-бізнесу. Але як же вони познайомилися?

Довгонога Катерина Осадча прийшла на канал 1 + 1 ще 12 років тому і відразу стала ведучою програми «Світське життя». До слова, це шоу вона веде до сих пір, і в 2020 році йому виповнилося 15 років.

Катя Осадча
Катя Осадча

У чому секрет високих рейтингів і популярності? Своїми гострими питаннями провідна заставала зненацька українських і зарубіжних зірок і політиків. Горбунов був голосом і обличчям каналу ще з 2006 року.

Юрій Горбунов та його дружина Катя Осадча
Юрій Горбунов та його дружина Катя Осадча

У 2012 році Осадча стала паралельно вести ще й шоу “Голос. Діти “, де її партнером став не менш відомий телеведучий Юрій Горбунов. Саме з того моменту і почалася їх зворушлива романтична історія.

Юрій Горбунов та Катя Осадча
Юрій Горбунов та Катя Осадча

5 років тривав таємний роман Горбунова і Осадчої, і лише в 2017 році вони вирішили розповісти про це публіці

Катя Осадча - справжня леді
Катя Осадча – справжня леді

В цьому ж році народився їхній єдиний спільний син Іван.

Юрій Горбунов та Катя Осадча провели літо на пляжі
Юрій Горбунов та Катя Осадча провели літо на пляжі

Зараз пара щасливо живе разом, працюють на телеканалі 1 + 1. В їх союз довго не могли повірити, адже у них настільки різні характери і темпераменти. Та й навіть зовнішні параметри – Катерина – висока, а Юра – маленький. Але всупереч всім пересудів вони живуть щасливо і подають приклад іншим.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей