Христина Асмус стала вільною жінкою, тепер офіційно

Author name 29 Жовтня 2020 в 18:10

Поділитися статтею

Гарік Харламов і Христина Асмус розлучилися
Гарік Харламов і Христина Асмус розлучилися

Сьогодні офіційно завершився шлюборозлучний процес між актрисою Христиною Асмус і резидентом Кабеді-Клаб Гаріком Харламовим.

Про те, що пара розходиться, вони офіційно оголосили на початку літа. Але знадобилося трохи менше п’яти місяців, щоб оформити все документально. Тепер і Гарік, і Христина – вільні люди, які можуть займатися тим, чим хочуть, виходити заміж і одружується з іншими людьми. Судячи з усього, і Харламов, і Асмус дуже довго чекали цього моменту.

Христина вирішила поплакати, а Гарік – поїхав в клуб, щоб напитися

Христина Асмус і Гарік Харламов
Христина Асмус і Гарік Харламов

Про таких способах “відсвяткувати ” розлучення подейкують близькі друзі екс-подружжя. Зараз у них є спільна дочка, яку, на період навчального року взяв до себе тато. Він же ходив з дівчинкою в школу на перше вересня, і приділяє час, щоб зробити з неї уроки.

Ходили чутки, що головною причиною негараздів у зоряної акторській сім’ї стала роль Христини у скандальній стрічці Клима Шипенко «Текст», де вона досить правдоподібно зіграла близькість з актором Іваном Янковським. Сама пара це заперечує.

Гарік Харламов
Гарік Харламов

Нагадаємо, Гарік (Ігор) і Христина прожили в шлюбі сім років. Стільки ж років тому народилася їхня донечка Настя. Тепер в справі їхнього особистого життя остаточно поставлено крапку. Однак вони все одно будуть підтримувати мінімальний контакт, адже дівчинка то з татом, то з мамою.

Христина Асмус з донькою
Христина Асмус з донькою

Дивлячись на те, як багато Кріс присвячує себе роботі і зйомок, і як не шкодує навіть свого здоров’я, складно уявити її турботливою і уважною матір’ю. Тому шанувальники раді, що дівчинка залишилася з татом.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею