Ірина Понаровська судиться з Пенсійним фондом через маленьку пенсію: «Доходи артистки значно впали»

Author name 30 Жовтня 2020 в 12:10

Поділитися статтею

Ірина Понаровська
Ірина Понаровська

Зірка радянської естради Ірина Понаровська судиться через маленьку пенсію. Через карантин доходи співачки значно впали, адже вона практично залишилася без роботи.

Героїня нашої сьогоднішньої статті планувала в цьому році тріумфально повернутися на велику сцену після тривалої перерви в кар’єрі, проте в плани втрутилася пандемія коронавірусу.

Зараз 67-річна знаменитість сидить вдома, оскільки за віком вона повинна дотримуватися режиму самоізоляції.

Ирина Понаровская
Ірина Понаровська

Такі реалії виявилися для Ірини непростими, тому вона вирішила потурбуватися на рахунок власної пенсії. Артистка подала судовий позов, щоб збільшити розмір одержуваних виплат.

Вона вимагає включення в її загальний трудовий стаж період роботи в Краснодарській філармонії у вісімдесятих. Мова йде не про роки, а всього лише про вісім місців, проте Понаровську це не зупиняє.

Ирина Понаровская в молодости
Ірина Понаровська в молодості

В одному зі своїх інтерв’ю виконавиця розповіла, що зовсім недавно оформила пенсію і держава виплачує їй всього лише по 5 тисяч рублів на місяць (приблизно 1,8 тис. гривень). Але на кровно зароблені гроші Ірина змогла придбати заміські будинки в Москві і Естонії, дорогий автомобіль і не тільки.

Ирина Понаровская со своим псом Патриком
Ірина Понаровська зі своїм псом Патріком

До речі, в двохтисячних героїня статті пробувала себе в бізнесі. Спочатку вона заснувала власний бренд «I-ra», після чого відкрила ательє.

Пізніше зірка створила імідж-студію, намагалася видавати власний журнал, проте в результаті жоден з цих проектів в довгостроковій перспективі не приніс їй успіху.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею