Гарік Харламов сміється над своїм розлученням: Христина залишилася з голим ж … життям

Author name 30 Жовтня 2020 в 23:10

Поділитися статтею

Харламов посміявся над своєю колишньою дружиною
Харламов посміявся над своєю колишньою дружиною

Днями суд офіційно розвів Гарика (Ігоря) Харламова і Христину Асмус. Шлюборозлучний процес тривав 5 років. Гуморист вже встиг над цим пожартувати.

А почалося все з того, що блогер Ерік Давидович в ефірі Comedy Club на ТНТ засудив Павла Волю, який в молодості їздив на червоній іномарці. На думку зірки YouTube на таких автомобілях катаються тільки сутенери.

А Воля віджартувався, і сказав, що повністю згоден з цим. Тому хоче подарувати її своєму близькому другові й колезі Гарику Харламова.

Харламов від машини не відмовився

Харламов після розлучення з Асмус став зовсім інший
Харламов після розлучення з Асмус став зовсім інший

«Звичайно, я їздив на червоній тачці, хоч вона і схожа на сутенерський. Саме тому зараз розлучаюся », – сміливо запевнив гуморист і резидент Камеді-Клаб.

Павло Воля
Павло Воля

Нагадаємо, на початку літа 2020 року стало відомо, що одружені 7 років Асмус і Харламов розлучаються. Ймовірною причиною стала занадто постільна сцена у фільмі “Текст “, де дівчина показала все, що не можна показувати дітям. Але пара стверджує – просто зрозуміли, що не підходять один одному.

В інтерв’ю Данилові Поперечному Харламов розповів, що зараз самотній і не має наміру найближчим часом шукати нову пасію. Головним джерелом натхнення і єдиним коханням гумориста залишається дочка. До слова, судячи з усього, мати про дочку забула. Адже з моменту розлучення у неї в Інстаграм є тільки згадки про роботу, і не слова про дитину.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею