Оксана Марченко категорично проти Хелловіна і просить задуматися інших: «Не відправляйте дітей у пекло»

Author name 31 October 2020 в 13:10

Поделитесь этой статьей

Оксана Марченко
Оксана Марченко

Дружина політика Віктора Медведчука і телеведуча Оксана Марченко категорично проти Хелловіна. Зірка також просить інших бойкотувати це “сатанинське” свято.

Як активний користувач соціальних мереж, героїня нашої сьогоднішньої статті регулярно ділиться з шанувальниками не тільки новими фото і відео, але і своїми думками про життя. На цей раз вона вирішила підняти тему Хелловіна, який прийшов до нас із Заходу.

Теледіва почала думка з того, що в наші життя дуже багато нечистого входить непомітно. Відбувається все це під милими приводами і ми вже не відчуваємо, як втягнуті в трясовину.

Хэллоуин
Хелловін

Як приклад вона привела рекламу, яка нещодавно попала їй на очі, де в якості тематичної випічки пропонуються імбирні чортики, потворні гарбузи, закривавлені пальці, черепа і павуки з шоколаду.

«Це гримуча суміш язичницьких ритуалів кельтів, змішаних з культом смерті, проповідуваним сатаністами», — пояснила Марченко підписникам, звідки взялося це свято.

Оксана Марченко
Оксана Марченко

Оксана впевнена, що нав’язування Хелловіна — це ніщо інше, як класичний прийом зняття напруженої обстановки в суспільстві, щоб відвернути його увагу від глобальних проблем.

На думку телеведучої, як тільки люди долучаються до всього цього, вони тут же впускають в своє життя справжнє зло:

«І знайте: ті, хто “привчили” вас до цього “свята”, вже повністю вас контролюють…», — завершила пост знаменитість.

http://www.instagram.com/p/CG9j4mdlyta/

Звичайно, публікація Марченко викликала гострі дискусії в коментарях, хоча більша частина користувачів мережі підтримали її позицію і теж висловилися проти “маскараду Сатани”.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей