Різ Уізерспун відкрито розповіла про домагання в Голлівуді

Author name 18 March 2020 в 13:03

Поділитися статтею

Різ Уізерспун
Різ Уізерспун

43-річна Різ Уізерспун зізналася, що на старті кар’єри вона стала жертвою домагань, коли ще була неповнолітньою ,. Про це вона розповіла в інтерв’ю для квітневого номера американського журналу Vanity Fair.

За словами Різ, на неї нападали і часто переслідували. Людина, яка стежила за актрисою, була ізольована від суспільства. Голлівудська актриса змогла відкрито говорити про цей факт тільки через багато років, але ее часто звинувачують в тому, що вона не розповіла про цю історію раніше.

«Нещодавно журналісти поцікавилися у мене, чому я не розповіла про це раніше. Мені здається, дуже цікаво говорити з людиною, яка пережила ці речі, а потім засуджувати його за те, що він не говорив про це раніше. Ви повинні розповідати свою історію тоді, коли дійсно готові це зробити. Тоді журналістка спробувала осоромити мене і виставити егоїсткою, бо я не зробила це раніше», – розповіла Візерспун.

Також вона додала, що сьогодні більше можливостей для того, щоб говорити про проблеми. Зокрема, таким майданчиком для обговорення вона називає соціальні мережі.

«25 років тому, коли це сталося зі мною, не було публічної платформи для висловлювань. Соціальні мережі сьогодні дають людям можливість самовиражатися, у мене такого привілею не було», – заявила актриса.

Уізерспун також поділилася, що їй дуже імпонує серіал «Ранкове шоу», де вона грає одну з головних ролей. Ця робота їй полюбилася за те, що автори відкрито говорять про гендерну дискримінацію жінок. Також Різ заявила, що жодного разу не використала власну сексуальність, щоб піднятися вгору по кар’єрних сходах.

«Коли я прийшла в цей бізнес, всім молодим актрисам веліли обслуговувати різні чоловічі журнали. Однак я ніколи не з’являлася на обкладинці Maxim і не знімалася для GQ. Я не проти цього, просто мені завжди хотілося, щоб мене розглядали трохи інакше. Я завжди хотіла бути просто смішною – це ніколи не набридне і не застаріє. З роками ваші груди, обличчя і дупа стануть виглядати інакше, але ви продовжите бути смішними. Мої кумири в цьому плані – Голді Хоун, Дайан Кітон, Ненсі Майерс. Вони розумні і смішні», – зізналася Уізерспун.

Різ Уізерспун також торкнулася питання дружби в Голлівуді. Вона заявила, що у неї є кілька подруг серед колег. Наприклад, вона підтримує добрі стосунки з Лорою Дерн, з якої вони разом знімалися в серіалі «Велика маленька брехня». Актриса навіть назвала її своєю голлівудською сестрою.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Без паспорта і не скажеш. Російські зірки-однолітки, які виглядають по-різному.

Нагадаємо, що Роман Архіпов одружився на доньці мільйонера.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею