Телеведучий Андрій Малахов розповів, за які гроші в його передачах беруть участь зірки та їхні родичі?

Author name 20 Березня 2021 в 11:03

Поділитися статтею

Андрій Малахов розкрив деякі секрети своєї програми
Андрій Малахов розкрив деякі секрети своєї програми

Улюбленець телеглядачів провідний і шоумен Андрій Малахов, який прославився проектом 2000-х років “Велике прання”, продовжує “прати” брудне чужу білизну досі.

Тільки його проекти час від часу змінюють свої назви. Отечество оцінило роботу Малахова і нагородило успішного телеведучого орденом “За заслуги перед Вітчизною”.

Задумка продюсера

Андрій Малахов
Андрій Малахов

Продюсер і медіаменеджер А.Мітрошенков так розкрив мету програми “Прямий ефір”:

“Це не якісь там ” жовті історії “, як дехто вважає. Якщо запитаєте, який все-таки жанр у проекту, відповім, що “Прямий ефір ” – не ток-шоу, а скоріше документальний серіал про наше життя “

Насправді як?

Андрій Малахов
Андрій Малахов

На екрані все виглядає зовсім інакше.

Спрямованість тематики “Прямого ефіру” останнім часом стала нагадувати телевізійний бенкет під час чуми. Як тільки хтось із відомих людей покидає цей світ, тут же знаходяться “креативні” учасники програми, які публічно починають ділити спадщину, з’являються таємні коханки померлого або позашлюбні діти.

Андрій Малахов
Андрій Малахов

Такі ефіри пройшли після смерті В.Легкоступовой, А.Джигарханяна, Б.Грачевского. Про скандал в своїй родині відверто на весь світ розповіла Л.Успенская. А пластинки про Прохора з безліччю його вікових дружин стали довготривалими.

Гроші – всьому міра

Андрій Малахов
Андрій Малахов

Причиною всього цього є гонорари, що виплачуються учасникам зйомок.

Не так давно про їх розмірах сам Малахов розповів під час одного з обговорень в соціальній мережі Clubhouse. Виявилося, що ексклюзивне інтерв’ю оцінюється від 200 тис.руб до 500 тис. Зірки 90-х років, що розповідають про свої таємні зв’язки з померлою знаменитістю отримують трохи менше – від 100 тис. До 150 тис.руб.

Медійним особам за участь в подібних розборках платять від 50 тис. До 100 тис. Рублів. Винятком став Тарзан, який був готовий публічно розкрити всі таємниці про свої зради за 2 млн. Рублів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею