Віра Брежнєва з Вєркою Сердючкою вирушили в романтичну подорож, але був третій зайвий

Author name 19 Квітня 2021 в 22:04

Поділитися статтею

Віра Брежнєва і Вєрка Сердючка
Віра Брежнєва і Вєрка Сердючка

Як відомо, до десятирічного ювілею проекту “Орел і решка” творці вирішили запросити 10 зіркових пар, щоб відзняти святкові випуски.

Вірі Брежнєвій дістався не напарник, а повноцінна пара – Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки і сценічна мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь. Брежнєва анонсувала в своїй соціальній мережі новий випуск, і розкрила кілька відомих фактів. Як виявилося – ця поїздка була її мрією.

“Сама не вірю, що говорю це. Але це була одна з найбільш пам’ятних подорожей в моєму житті. І навіть при тому, що я спала мало (зате, як убита), майже не їла і сильно втомилася – емоції отримала найпрекрасніші! Почалася подорож з 3х годин в поліції аеропорту. А потім з поліції відразу в кадр! Ще й з КИМ !!!!!! Тезка моя – унікальна і неповторна Вєрка Сердючка з її чарівною мамою!”, – заінтригувала дружина Костянтина Меладзе, і виклала відеоанонс випуску до себе в профіль.

“Коротше! Я можу продовжувати ще довго, але ви краще просто подивіться самі !! БАРСЕЛОНА нашими очима. Новий випуск Орел і Решка в честь 10-ти річчя програми!”, – резюмувала екс-віагрянки.

Якщо ви хочете більше дізнатися про те, в яких взаєминах Віра складається з Костянтином Меладзе, за що її називають розлучницею, і чи планує вона дітей зі своїм законним чоловіком, то обов’язково дивіться відео на нашому YouTube-каналі “Одна минута”. Там всі найгарячіші, цікаві та незвичайні новини про центральних персонажів світу шоу-бізнесу.

Розлучниця Віра Брежнєва? Як насправді у Костянтина Меладзе і Брежнєвої зав’язався роман?

https://youtu.be/XYNLLCR0o1Y

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею